mavi esya depolama banner

Anadolu Yakası Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti, bir ya da birden fazla kişinin eşyanın ücreti karşılığında depolanması, gerekli tedbirlerin alınarak güvenliğinin sağlanması ve istenildiği zaman yerine teslim edilmesi hizmetidir. Daha çok büyük şehirlerde karşılaştığımız bu hizmet türünde amaç kişilerin günlük hayatlarını kolaylaştırmaktır.

Eşya depolama hizmetlerinden faydalanmak için birçok sebebimiz bulunmaktadır. Ülkemizde eşyaların bir şekilde düzenli ve temiz olmasını sağlayacak güvenli depo hizmeti veren kurumların sayısı artsa da bu alanda yılların tecrübesi ile çalışan ve en uygun fiyat veren Mavi Depolama, Anadolu Yakası Eşya Depolama hizmeti ile de aradığınız en iyi hizmeti size sunmaktadır.

Neden Eşya Depolamasına Gerek Duyarız?

Eşyaların depolanmasını gerektirecek pek çok durum bulunmaktadır. Bunlardan en çok dile getirilen ise;

 • Yurtdışı seyahatleri
 • Geçici atamalar
 • Uzun süreli tatiller
 • Kısa süreli eğitim süreçleri
 • İş yeri tarafından başka bir şehirde görevlendirme yapılması
 • Yurt dışından çalışma

Mavi Depolama olarak merkezimizin İstanbul bulunmaktadır. Bilindiği üzere ülkemizin en çok göç alan, en kalabalık nüfusu İstanbul’da eşya depolama hizmetlerinden faydalanmak isteyenlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Eşya Depolama Hizmeti Nedir? Eşya Depoları Ne İşe Yaramaktadır?

Eşya depolarını aslında evinizde fazla olan eşyaları korumak ve sakladığınız mekânlar olarak görebilirsiniz. Bu alanlarda eşyalarınız sizin istediğiniz süre boyunca son derece güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir diyebiliriz.

Herhangi bir nedenle kısa süreli taşınması gereken insanların eşyalarını depolamak istemesi oldukça önemlidir. Eşya depolarının özellikleri içinde bulunan en önemli konu bu alanların evin bir odası kadar rahat ve kullanabileceği bir oda olarak tasarlanmış olmasıdır. Peki, Anadolu Yakası Eşya Depolama ne işe yarar ve özelliklerimiz nelerdir şimdi detaylı olarak inceleyelim;

 • Depoda bulunan eşyaları nasıl 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz her an kolayca ziyaret ederek kontrol etme şansınız bulunmaktadır.
 • Eşyalarınızı dilediğiniz an adresinize kolayca teslim yapabilmekteyiz.
 • Eşya depolarımızda eşyalarınızın depolanması ve güvenli bir şekilde saklanması için büyük bir önem taşıyabiliriz.
 • Siz nerede olursanız olun aklınız eşyanızda kalmaz, eşyalarınız ilk günkü kadar korunmaya ve dilediğiniz süre boyunca da saklanmaya devam edilmektedir.

Depo Kiralama İşlemi için Ne Yapmamız Gerekir?

Mavi Depolamanın eşya depolarını kiralamak için ilk yapmanız gereken müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz ve eşya bilginizi paylaşmanızdır. Özel bir raporlama işleminin ardından evinize kadar gelip eşyalarınız gerekli özen gösterilerek alınmaktadır. Eşyaların durumlarına ve ayrıntılarına göre en uygun depolama ve ambalajlama işlemleri yapılmaktadır. Titizlik içinde ambalajlanan eşyalar depolara iletilmektedir. Deponun anahtarı eşyayı depolayan kişi adına özel olarak teslim edilir. İstenildiği zamanlarda eşyaları kontrol etme hakkınız hakkında bilgiler bu aşamada sunulmaktadır.

mavi esya depolama banner

Eşya Depolarının Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Bugün değişen ve gelişen bir toplumun parçası olmak her zaman aynı yerde aynı konumda olmamayı da beraberinde getirmektedir. Özellikle iş ve eğitim dünyasında geçerli olan bu duruma ayak uydurabilmek için kimi zaman bulunduğumuz konumu geçici süreliğine terk etmek zorunda kalırız. Bu durumda eşyalarımızı koyacak bir alan bulmak, eşyalarımızı taşımak ya da satmaktan daha fazla kar sağlayabilir. Son derece ekonomik olan Mavi Depolama, depoları ile eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde korunmasını sağlamaktadır.

Anadolu Yakası Eşya Depolama için kullandığımız tüm depo alanları 7 gün 24 saat boyunca özel güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Ayrıca özel güvenlik elemanları ile de korunmaktadır. Depolarımızda muhafaza ettiğimiz her eşyanız depolama öncesi sigortalanır. Oldukça geniş ve ferah mekânlarda eşyalarınızın olası tüm olumsuz durumlardan korunması ve zarar görmeden saklanması için özel sistemler yapılmaktadır.

Neden Eşya Depolama Hizmeti Almalısınız?

Depolanacak olan eşyalarınız her ne olursa olsun, depolama yapan firmaların size sağladığı güvencelere mutlaka göz atmalı ve araştırmalısınız. Mavi Depolama olarak firmamız bu alanda yıllardır İstanbul ve ilçelerine kiralama depo hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetleri sağlarken de sektördeki diğer depolama hizmeti veren firmalardan farklı olarak;

 • Sigorta güvencesi
 • Tüm eşyaların tek bir alanda depolanabileceği geniş ve ferah mekânlar
 • Güvenlik önlemleri

Sunmaktadır. Bugüne kadar sayısız kişiye eşya depolama hizmeti sağlayan firmamız bu alanda müşterilerinden %100 olumlu dönüş almaktadır. Uygun fiyatlarımız, dilediğiniz süre boyunca kullanabileceğiniz bu alanlar hakkında ayrıntılı bilgi için mavidepolama.com.tr tıklayarak iletişime geçebilir ve fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Mavi Depolamanın Eşya Depolama Farkı Nedir?

Anadolu Yakası Eşya Depolama hizmetlerinde Mavi Depolamanın farkı nedir diye merak eden müşterilerimiz için bu farkı şöyle açıklayabiliriz;

 • Mavi Depolamada müşterilerimizin firmamıza teslim ettiği eşyaları en yüksek düzeyde güvenlikli alanlarda 7/24 kamera sistemi ile izleme şansı sunmaktadır. Sigortalı bir şekilde eşyalarınızı teslim almaktayız.
 • Eşyaların geniş ve ferah alanlarda depolanması hizmeti yukarıda saydığımız durumlardan bağımsız olarak en uygun fiyatları ve anlaşma koşulları ile de yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Artık ihtiyaç duymadığınız ileriki zamanlarda kullanacağınızı düşündüğünüz eşyaların evlerinizde fazla yer kaplamaması ve size daha geniş bir yaşam alanı vermek adına sunduğumuz bu hizmetler için hemen avantajlı fiyatlarımızdan faydalanarak sizlerde yararlanabilirsiniz.

Depolama Öncesi, Sonrası ve Sırasında Önem Verilen Hususlar Hangileridir?

Mavi depolamada ilk başta müşteri memnuniyeti söz konusu olmaktadır. Hayatınızı kolaylaştıracak çözümlerimiz ile yanınızda olmaktayız. Yaşam kalitenizi arttırmak ve çeşitli ayrıcalıklar oluşturulmaya özen göstermekteyiz. Eşyalarınızı güven içinde koruyabileceğiniz bu alanlar özel olarak düzenlenmiştir. Eşyalarınızın güvenle korunması ve sırada huzurlu ve rahat olmanız için her detay önceden düşünülmüştür. Eşya saklama alanlarımız tüm durumlara karşı her ay düzenli olarak ilaçlanmakta, temizlikleri sağlanmaktadır.

Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Sağlamaktayız?

Anadolu Yakası Eşya Depolama hizmeti veren Mavi Depolama içerisinde konulmak istenen eşyaların nakliyelerini, müşterilerimizin kendileri yapabildikleri gibi, depolanacak olan eşyaların nakliyesini firmamızda yapabilmektedir. Bu konuda karşılıklı bir görüşme sonrası kararı tamamen müşterimiz vermektedir. İlk baştan en son geri teslim gününe kadar paketleme, taşıma ve depolama hizmetleri sorunsuz ve kusursuz bir şekilde sunulmaya özen gösterilmektedir. Hizmetlerimizde devamlılık esas olup gelecek zamanlarda müşterilerimizin evine aynı eşyaları yüne araçlarımız ve bu alanda uzman ekibimiz vasıtası ile nakil işlemlerini yapmaktayız.

Mavi Depolama için depolanacak olan eşyanın sayısı önemli değildir. İster ev, ister birden fazla ev eşyası ile de eşya depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ofis eşyası depolama hizmeti alabileceğiniz gibi koli depolama hizmeti de alabilirsiniz seçim size aittir.

Eşya Depolama Hizmeti Asansör ile Taşıma Nedir?

Mavi Depolamada depolanacak eşyaların, depolarımıza getirileceği nakliye aşamasında eğer ihtiyaç duyulursa mobil asansörlerimiz ile hizmet sunmaktayız. İstanbul ve tüm ilçelerinde mobil asansörlerimiz şehrin her tarafından çalışabilmektedir. Günlük, saatlik ya da eşyanın sayısına göre fiyatlandırmalar yaparak sunduğumuz bu kiralama hizmeti de uygun fiyata sunulmaktadır.

İstanbul ve tüm ilçelerinde kiralık eşya depolaması için firmamızı hemen arayın, en uygun depolama ücretleri ve hızlı geri dönüşler ile eşyalarınızın en güvenli alanlarda depolanmasını sağlayalım. Mavi Depolama ile depolama hizmetini en uygun fiyatlara alabileceğinize emin olabilirsiniz. Haftalık, aylık ve senelik olarak depolama hizmeti sunan firmamız, depolanması planlanan eşyaların nakliye, taşınma aşamasında da sizlere en iyi fiyat garantisini sunmaktadır. Firmamızın kullandığı depoları incelemek istediğinizde görselleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz depolama alanımızı ziyaret de edebilirsiniz. Anadolu yakasında eşya depolama için sigorta güvencesi ile çalışan firmamız bu açıdan karşılıklı sözleşmeler yapmakta ve sözleşme şartlarına harfiyen uymaktadır.

Ayrıntılı bilgi almak ve ihtiyacınız olan konularda aklınıza takılan sorulara yanıt almak için müşteri destek hattımızı kullanabilirsiniz. Hemen şimdi iletişime geçin avantajlı fiyatlarımızdan faydalanın.

Mavi Depolama, Anadolu Yakası Eşya Depolama alanında deneyimli, güvenilir ve ekonomik bir depolama firmasıdır. Eşyalarınızı güvenle saklamak için Mavi Depolama’yı seçebilirsiniz. Mavi Depolama, eşyalarınızı adresinizden alır, özenle paketler ve sigortalı, 7/24 güvenlikli ve hijyenik depolarında korur. Depolarımız size özel, kilitli ve rutubetsiz oda depolardan oluşur. Depolama süresince deponuzun anahtarını size veriyoruz. Web sitemizde aşağıda fiyatlarımızı ve depo seçeneklerimizi görebilir, online olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Mavi Depolama, Anadolu Yakası Eşya Depolama konusunda size en iyi hizmeti sunar.

 

Anadolu Yakası Eşya DepolamaEşya Depolama FiyatıEşya Depolama Fiyat Ortalaması
1+1 Eşya Depolama1.200 – 1.500 ₺1.200 ₺
2+1 Eşya Depolama1.500 – 2.000 ₺1.500 ₺
3+1 Eşya Depolama3.500 – 4.500 ₺1.800 ₺
4+1 Eşya Depolama4.000 – 5.000 ₺2.100 ₺
5+1 Eşya Depolama 4.500– 6.000 ₺3.000 ₺
Ofis Eşya Depolama4.000 ₺Teklif Al

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın!