Ataşehir eşya depolama hizmeti veren firmamız, evinizde ya da ofisinizde yer bulamadığınız ve atmaya kıyamadığınız tüm eşyalarınız için depolama hizmeti sağlamaktadır.

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir eşya depolama hizmeti veren firmamız, evinizde ya da ofisinizde yer bulamadığınız ve atmaya kıyamadığınız tüm eşyalarınız için depolama hizmeti sağlamaktadır. Yılların getirdiği tecrübe, uzman personel kadrosu ve yenilenmiş araç filosu ile kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan firmamız, temiz ve geniş depolama alanları ile hizmet vermektedir. İstanbul genelinde en iyi depolama şirketi olma hedefiyle 7/24 çalışan firmamız, Avrupa standartlarındaki donanımlı ve güvenli depolarıyla İstanbul ve çevre ilçelerdeki kiralık depo ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Ataşehir ve çevresindeki ilçelerde de hizmet vermeye devam eden firmamız, eşya depolamanın yanı sıra eşya paketleme ve ambalajlama hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, İstanbul genelinde ev eşyası depolamanın yanında ofis eşyası depolama hizmetleri de sağlamaktayız. WhatsApp numaralarımıza eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek depolama ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak depolama ve nakliye sürecine dair karar verebilirsiniz. En uygun fiyatlarla en iyi depolama seçeneklerini sunan firmamızı tercih ederek rahat bir deneyim yaşayın.

Ataşehir Eşya Depolama, Ataşehir gibi hızla gelişen ve modernleşen bir İstanbul semtinde, yaşayan veya çalışan kişiler için güvenli ve kolay depolama çözümleri sunmaktadır. Evdeki fazla eşyalar, ofisteki belgeler veya mevsimlik ekipmanlar gibi çeşitli nedenlerle depolama ihtiyacı duyulabilir. Firmamız, yılların deneyimi ve uzman kadrosuyla, her türlü depolama işlemini başarıyla yerine getirerek müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirlemiştir.

Ataşehir Eşya Depolama Hizmeti

Ataşehir eşya depolama hizmeti veren firma olarak, müşterilerimize en iyi fiyat garantisi sunuyor ve Onka Depolama ile yıllardır sizlere hizmet veriyoruz. Evden eve nakliyat deneyimimiz ve tecrübeli depo yöneticilerimizle, bütçenizi sarsmadan uygun fiyatlandırma ve indirimlerle sektöre pozitif katkıda bulunuyoruz.

Avrupa standartlarında hizmet sunmayı hedefleyen firmamız, Ataşehir’de yer alan tesislerimizde, eşyalarınızı güvenle saklamaktadır. İster belirli eşyalarınızı ister tüm eşyalarınızı depolamanız gerektiğinde, Ataşehir depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Eşyalarınızı Ataşehir veya çevre mahallelerde depolamak isterseniz, telefonumuzdan bize ulaşabilir veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek kalite standartlarına sahip depolama hizmetleri sunan Mavi Depolama, İstanbul’un her noktasında, özellikle Ataşehir ve Maltepe başta olmak üzere Anadolu yakasındaki eşyalarınızı, nakliye araçlarımızla alıp, gerekli koruma işlemlerini uyguladıktan sonra depolarımızda uzun süreli olarak muhafaza ediyoruz.

Depolama alanlarımız, müşterilerimizin rahatça erişebileceği şekilde tasarlanmıştır.

Ataşehir Kişiye Özel Eşya Depolama

Depolama alanlarımız, müşterilerimizin rahatça erişebileceği şekilde tasarlanmıştır. İstediğiniz zaman eşyalarınıza kolaylıkla ulaşabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda geri alabilirsiniz. Mavi Depolama olarak, nakliye, taşıma ve depolama gibi bir dizi hizmet sunuyoruz ve müşterilerimiz, sunduğumuz hizmetlerden memnun kaldıkları için tekrar bizi tercih ediyorlar. Eşyalarınıza erişim sağlayan depo yapımızla, bu alanda öne çıkan firmalardan biriyiz.

Ataşehir eşya depolama servisimiz, farklı depolama gereksinimlerinize yönelik esnek seçeneklerle hizmet vermektedir. Mobilya, ev eşyaları, ofis malzemeleri depolama gibi çeşitli ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimiz mevcuttur. İster tüm daire eşyası, ister yazlık-kışlık ya da bahçe malzemeleri olsun, her türlü ihtiyacınıza cevap vermekteyiz. Konteyner oda depolama hizmetimizle hizmeti kapınıza kadar getiriyoruz. Eşyalarınızı depoladıktan sonra, anahtarını sizlere teslim ediyoruz ki, eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Hizmetlerimiz şunları içerir:

 • Ev eşyaları için depolama hizmeti
 • Ofis malzemeleri için depolama çözümleri
 • Mobilyaların güvenli depolanması
 • Mevsimlik eşyalar için saklama imkanı
 • Taşınma dönemlerinde geçici eşya depolama

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Deneyimli ekibimiz, depolama ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri bulmak için sizlere yardımcı olacak. Eşyalarınızı güvenle depolamak için bir planlama yapabilir ve ihtiyaçlarınıza göre hareket edebiliriz. Ataşehir eşya depolama servisimizle, müşteri memnuniyetini ve eşyalarınızın güvenliğini ön planda tutuyoruz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz, eşyalarınızın korunması için gerekli tüm özeni gösterecektir.

Ataşehir Eşya Depolama Fiyatları

Ataşehir’de eşya depolama hizmetlerimizin fiyat listesi tam olarak belli değildir. Eşya sayınıza göre değerlendirilmekteyiz.

Eşya depolama fiyatlarımız iki ana kategoriye ayrılmaktadır: Ev eşyası depolama ve parça eşya depolama. Ev eşyası depolama fiyatlarımız, belirlenen limitlerin üzerine çıkıldığında küçük bir fark ile ek ücretlere tabi olabilir.

Ataşehir’de eşya depolama hizmetlerimizin fiyat listesi tam olarak belli değildir.

1+1 veya 2+1 gibi birden fazla eşya grubunuz varsa, bu eşyaları odalarda saklıyoruz. Ancak, buzdolabı, koli veya tuval gibi parça eşyalarınız varsa, bunları ortak alanlarda muhafaza ediyoruz. Ortak alanda saklanan eşyalar, odalardaki diğer eşyalar gibi kutular halinde istiflenir ve her birinin önüne siyah streç film sarılır. Eşyaların üzerine, sözleşmenin bir kopyası yapıştırılarak, hem rutin kontrollerde hem de depoyu ziyaret ettiğinizde eşyalarınızı kolayca tanımanızı sağlar. Eğer depodan bir eşya çıkarılacaksa, hangi eşyanın çıkacağına dair bilgiler yeni bir ek sözleşme ile belirtilir ve böylece depolama süreci iletişim kopukluğu yaşanmadan devam eder.

Neden Ataşehir Eşya Depolama Hizmeti Almalısınız?

Kültürel alışkanlıklarımız gereği çok sayıda eşya edinme eğilimindeyiz, ancak bu eşyalardan vazgeçmek de bizim için zor oluyor. Zamanla evlerimizde biriken fazlalıklar yaşam alanımızı kısıtlıyor ve bizi içsel bir sıkışıklık hissine itiyor. Eğer kararımızı değiştirip, sevdiğimiz eşyalarımızı başka bir yere koymaya karar verirsek, bunları nereye yerleştireceğiz? Evimizin bodrumuna veya çatısına mı?

Eşyalarımızın rutubetten zarar görmesi veya kaybolması endişesi olmadan, Ataşehir’deki Mavi Depolama ile eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz. Ataşehir merkezli depolama firmamız Mavi Depolama, eşyalarınızın boyutlarına göre uygun fiyatlandırma yapar ve AA+ kalite ambalajlama malzemeleriyle eşyalarınızı dış etkenlere karşı koruyarak güvenli depolarımızda titizlikle saklar.

Ataşehir Güvenilir Eşya Depoları

Ataşehir’deki Mavi Depolama firmamız ile iletişime geçerek eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Güvenli depolama hizmetlerimizi sunuyoruz. Ambalajlanmış eşyalarınızı yüksek katlarda saklama olanağı sağlayan Ataşehir’in en kaliteli ve emniyetli depolama sistemlerini Mavi Depolama’da bulabilirsiniz.

Ataşehir’deki Mavi Depolama firmamız ile iletişime geçerek eşyalarınızı depolayabilirsiniz.

Ataşehir’de Eşya Depolamayı Nasıl Yapıyoruz?

Ataşehir’de eşyalarınızı güvenle depolamak istiyorsanız, Mavi Depolama’nın sunduğu hizmet sürecini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlk olarak, eşyalarınız hakkında detaylı bir liste hazırlayıp bize iletmeniz gerekiyor. Fiyat konusunda anlaşma sağlandığında, depolama için bir tarih belirleyerek sizlere bildiriyoruz. Taşınma gününde, seçtiğiniz eşyalar özel depolama malzemeleriyle paketlenir; bu hizmet, depolama ücretine dahil değildir ve eşyalarınızı bir sonraki taşınmaya kadar korur. Eşyalarınız, ambalajlı olarak depolarımıza transfer edilir.

Ayrıca, mobilyalarınız ve montaj gerektiren diğer eşyalarınız için marangozlarımızın ücretsiz işçiliğiyle hizmet veriyoruz. Demonte edilen eşyalarınızın vidaları bizde saklanır ve herhangi bir kayıp durumunda sorumluluğu üstleniyoruz. Kemirgenler gibi zararlı canlılardan korunarak, paletler yardımıyla yere değmeden ve rutubetten uzak ortamlarda eşyalarınızı saklıyoruz. Avrupa standartlarındaki hizmet anlayışımızla, müşteri memnuniyeti ve fiyat garantisiyle Ataşehir’de eşyalarınızı depolamanızı sağlıyoruz. Depolama hizmetimiz, ev taşınmasına benzer adımlar izler, ancak son durak olarak eşyalarınız depomuzda yer alır. Hizmet sürecimiz şu adımlardan oluşur:

 • Expertiz
 • Gün ve tarih için randevu
 • Uygun araç rezervasyonu
 • Müşteriye özel ambalaj ve personel temini (marangoz dahil)
 • Taşınma günü
 • Taşınma ve depoya yerleştirme teslimatı
 • Sözleşmeler ve tabii ki ücretlendirme

Eşya depolama hizmeti almadan önce mutlaka öğrenmeniz gereken Verimli Bir İş Yeri İçin Eşya Depolama: 7 Öneri adlı yazımızı okumanızı öneririz.

 

Mavi Depolama, Ataşehir Eşya Depolama alanında uzmanlaşmışkaliteli ve ekonomik bir depolama firmasıdır. Eşyalarınızı güvenle saklamak için Mavi Depolama’yı tercih edebilirsiniz. Mavi Depolama, eşyalarınızı adresinizden alır, özenle paketler ve sigortalı7/24 güvenlikli ve hijyenik depolarında korur. Depolarımız size özel, kilitli ve rutubetsiz oda depolardan oluşur. Depolama süresince deponuzun anahtarını size veriyoruz. Web sitemizde aşağıda fiyatlarımızı ve depo seçeneklerimizi görebilir, online olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Mavi Depolama, Ataşehir Eşya Depolama konusunda size en iyi hizmeti sunar.

 

Ataşehir Eşya DepolamaEşya Depolama FiyatıEşya Depolama Fiyat Ortalaması
1+1 Eşya Depolama1.200 – 1.500 ₺1.200 ₺
2+1 Eşya Depolama1.500 – 2.000 ₺1.500 ₺
3+1 Eşya Depolama3.500 – 4.500 ₺1.800 ₺
4+1 Eşya Depolama4.000 – 5.000 ₺2.100 ₺
5+1 Eşya Depolama 4.500– 6.000 ₺3.000 ₺
Ofis Eşya Depolama4.000 ₺Teklif Al

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın!