Beykoz esya depolama

Beykoz Eşya Depolama

İstanbul Beykoz’da yaşıyor ve eşya depolama için doğru adresi mi arıyorsunuz? Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama ya da parça eşya depolamak isterseniz Mavi Depolama‘nın size en yakın konumda bulunan depoları hizmetinizde.  Beykoz İstanbul’un nüfus olarak yoğun ilçelerinden biridir, nüfusun yoğun olması nedeniyle hem taşıma hem de depolama hizmetlerine talebin fazla olduğunu söyleyebiliriz.

İstanbul ve ilçelerinde taşıma ve depolama firmalarının çokluğunun olumlu tarafları olduğu kadar olumsuz tarafları bulunmaktadır. Bazı firmalar bu çoğunluk ortamında rekabete girerek en iyi hizmeti sunmaya çalışırken bazı firmalar ise çok düşük ücretler ile kalitesiz hizmet vermektedir. Bazı firmalar ise söyledikleri vaatleri yerine getirmeyerek yine müşterilerini mağdur edebilmektedirler. Bu nedenle çalışacağınız firmanın referansları ve sektörde kaç yıldız hizmet verdiğini araştırınız.

Beykoz esya depolama
beykoz eşya depolama

Profesyonel Beykoz Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul’daki geniş depo ağı, sigortalı depolama ve uzman ekibimiz ile eşya depolama konusunda sizlere en iyi hizmeti vermeye hazırız. Eşya depolama sektöründe en önemli hususları sıralayarak bilgi vereceğiz. Mavi Depolama‘yı diğer İstanbul eşya depolama firmalarından ayıran özellikleri sıralamaya çalışacağız.

Mavi Depolama 25 yılı aşkın süredir İstanbul ve ilçelerinde depolama hizmeti vermektedir. Beykoz ve çevre ilçelerde yine depo alanlarımız ile yıllardır hizmet vermekteyiz. Eşyaların depolanması konusunda yıllardır aynı özveri ile hizmet veren firmamızdan hizmet almak ya da hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Tecrübe ile Depolayın!

Tecrübe bu hizmetteki en önemli hususlardan biridir. İstanbul da sayısız depolama ve lojistik firması bulunmaktadır. Eşya depolama konusunda mağduriyet yaşamamak ya da daha sancısız ve kolay bir hizmet almak istiyorsanız mutlaka tecrübeli firmalar ile çalışmalısınız. Mavi Depolama 25 yılı aşkın süredir depolama sektöründe hizmet vermektedir. Bir depolama firmasının yaşayabileceği bütün sorunları tecrübe etmiş ve tecrübeleriyle hizmetini şekillendirmiştir. Binlerce mutlu müşteriyi bu şekilde edinmiş ve İstanbul’daki depolama firmaları arasında en iyilerden biri olmayı başarmıştır.

Sigorta Hizmeti Olmazsa Olmazınız Olsun!

Hangi firmadan hizmet alınırsa alınsın mutlaka sigortalı eşya depolama hizmeti aldığınızdan emin olun. İstanbul’da bulunan bir çok söz de lojistik firması sigortalı nakliyat hizmeti adı altında hizmet verdiğini söylemektedirler. Eşyalarınızı depolarken sigortayı ve sigortanın kapsamı hakkında yeterli bilgi aldığınızdan emin olunuz.

Mavi Depolama bütün hizmetlerinde sigorta işlemini ücretsiz olarak uygulamaktadır. Eşyalarınızı depolarken ekibimiz sizin gözetiminizde sayım işlemi yaparak eşyalarınızı paketler ve tutanak tutar. Müşteriyi korumayı amaçlayan sigorta hizmetini hizmet aldığınız firmadan ısrarla isteyiniz.

Neden Mavi Depolama’yı Seçmelisiniz?

  • Mavi Depolama İstanbul’da geniş depo ağına sahiptir. Eşyalarınızı konumunuza yakın bir lokasyonda depolayabilirsiniz. Özellikle e ticaret firmaları için bu durum oldukça önemlidir. Sipariş durumlarına göre hızlı bir şekilde konumlarına yakın depodan eşyalarını tedarik edebilmektedirler.
  • Bütün depolama hizmetlerinde sigortalı hizmet verilmektedir. Bütün eşyalarınız Mavi Depolama güvencesiyle saklanmaktadır.
  • 30 yıllık tecrübe. Taşıma ve depolama alanında 30 yılı aşkın tecrübesiyle hala ilk gün ki kalite ile hizmet verilmektedir.
  • Bütün çalışanlarımız yıllarını taşıma ve depolama sektörüne vermiş bireylerden oluşmaktadır. Tecrübeli işinin ehli çalışma arkadaşlarımız sayesinde hem taşıma alanında hem de depolarımızda eşyalarınız da aklınız kalmaz.
  • Bütün taşıma çözümlerinde donanımlı asansör sistemli araçlar kullanmaktayız. Asansörlü nakliyat sayesinde eşyalarınızı yüksek katlardan daha güvenli ve hızlı bir şekilde indirebilmekteyiz. Yüksek katlardan eşya taşınma durumlarında eşyalarınızın güvenliği için sadece asansörlü araçlar ile hizmet veren firmalar ile çalışmalısınız.
  • Yenilikçi bir firma olan Mavi Depolama lojistik sektörünün bütün gelişmelerini yakından takip eder. Bu sayede birçok teknolojik ayrıcalığı Mavi Depolama ile hizmetinizde olmuş olur.
  • Mutlu müşteri prensibini esas alan firmamız isteklerinize uygun çözümler üretir.
  • Bütün hizmetlerimizde uygun fiyat politikası uygulanmaktadır. Çok kaliteli bir hizmeti uygun bir fiyata almanızı sağlarız.

Profesyonel Beykoz Eşya Depolama Firması

30 yılı aşkın süredir sektörde bulunmamız bizi işimizde profesyonelleştiren unsurların en önemlisi. Tecrünenin ön plana çıktığı eşya depolama sektöründe İstanbul Beykoz’da uygun fiyatlı oda tipi depolarımız ile hizmet vermekteyiz.

 

Mavi Depolama, Beykoz Eşya Depolama alanında profesyonelgüvenilir ve ekonomik bir depolama firmasıdır. Eşyalarınızı güvenle saklamak için Mavi Depolama’yı seçebilirsiniz. Mavi Depolama, eşyalarınızı adresinizden alır, özenle paketler ve sigortalı7/24 güvenlikli ve hijyenik depolarında korur. Depolarımız size özel, kilitli ve rutubetsiz oda depolardan oluşur. Depolama süresince deponuzun anahtarını size veriyoruz. Web sitemizde aşağıda fiyatlarımızı ve depo seçeneklerimizi görebilir, online olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Mavi Depolama, Beykoz Eşya Depolama konusunda size en iyi hizmeti sunar.

 

Beykoz Eşya DepolamaEşya Depolama FiyatıEşya Depolama Fiyat Ortalaması
1+1 Eşya Depolama1.200 – 1.500 ₺1.200 ₺
2+1 Eşya Depolama1.500 – 2.000 ₺1.500 ₺
3+1 Eşya Depolama3.500 – 4.500 ₺1.800 ₺
4+1 Eşya Depolama4.000 – 5.000 ₺2.100 ₺
5+1 Eşya Depolama 4.500– 6.000 ₺3.000 ₺
Ofis Eşya Depolama4.000 ₺Teklif Al

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın!