Ev Eşyası Depolama

İstanbul ev eşyası depolama için doğru adrestesiniz. Bu sayfada ev eşyası depolama süreci hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ev Eşyası Nasıl Depolanır?

Mavi Depolama ile ev eşyası depolamak oldukça kolaydır. İstanbul’da ev eşyası depolamak için ilk olarak müşteri hizmetlerimizi arayarak ön bilgi alabilirsiniz. Taşınacak eşyanın hacmi konusunda müşterimize detaylı bilgi verin. Müşteri temsilcimiz ev eşyalarınızın depolanması için sizlere en iyi fiyatla kiralık depo seçeneklerini sunacaktır. Şimdi adım adım ev eşyaların depolanmasını alan lojistik sürecinden sizlere bahsedelim.

Neden Mavi Depolamayı Seçmeliyim?

Her müşteri hizmet alırken ayrıcalık ister. Bu en doğal hakkınız çünkü hizmet almak için para verdiğiniz bir yerden bu hizmetin karşılığını istemek oldukça normaldir. Mavi Depolama 30 yıllık depolama deneyimi ile sektörün öncü firmalarından biridir. Bizi diğer depolama firmalarından ayıran en temel hususlar ise şu şekildedir:

  • Bütün hizmetler işinde uzmanlaşmış yıllarını ev eşyası depolama sektörüne vermiş kişilerden oluşan bir ekiple çalışırsınız.
  • Sadece depolama hizmeti vermeyiz ayrıca sunduğumuz taşıma hizmetleri ile de müşterinin nakliyeci arayışından kurtarırız. Bütün araçlarda bulunan asansörlü sistemlerimiz ile eşyalarınızı istediğiniz kattan alır yine istediğiniz kadar çıkarabiliriz.
  • Mavi Depolama’da bütün eşyalarınız sigortalanır. Sigortalı ev eşyası depolama hizmetimiz sayesinde oluşabilecek olumsuz durumlara karşı güvenceniz olur. Bütün ev eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından paketlenmeden önce sigortalanır ve daha sonra depolara yerleştirilir.
  • Bizi seçmeniz için bir diğer sebep ise depo ağımızın geniş olmasıdır. Çoğu depolama firması tek depo ile hizmet verirken Mavi Depolama geniş depo ağı ile sizlere daha yakın konumda bulunan depoları kiralama imkanı sunar.
  • Depolarımızın bu kadar tercih sebebi olmasının bir diğer nedeni güvenliktir. 7/24 Güvenlik kameraları ile izlenen depolarda güvenlik personelimiz devriye gezmektedir. Buda hırsızlık vb durumlara karşı eşyalarınızın güvende kalmasını sağlar.

ev esyasi depolama

Ev Eşyası Depolama Süreci Nasıldır?

Depolanacak ev eşyası miktarına karar verdikten sonra firmamız ile iletişime geçerek ev eşyası depolama talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcimiz eşyalarınızın kaplayacağı hacime göre size en uygun ebatlı depomuzu seçerek aylık depo kira teklifini iletecektir. Ön anlaşma sağlandıktan sonra nakliye talebiniz olursa Mavi Depolama taşıma kamyonları eşyaların alınacağı adrese randevu saatine göre gelecektir.

Taşıma sürecine geçmeden önce eşyalarınızın paketleme ve ithal malzemelerle ambalajlama işlemi yapılır. Bu işlem firmamız tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Paketleme işleminde amaç hem eşyaların zarar görmesini engellemek hemde gelişigüzel yerleştirmeden dolayı oluşabilecek fazla maliyeti önlemektir. Paketlenmiş ev eşyaları daha az yer kaplayacağından hacim olarak daha küçük bir depo seçilebilecektir. Paketleme işlemi ile beraber ev eşyalarınız seçmiş olduğunuz lokasyondaki depomuza gönderilmek üzere taşıma kamyonlarına yüklenecektir. Daha sonra ise belirtilen lokasyona ulaştırılığ eşyalarınız ivedilikle kiraladığınız depolarak yerleştirilecektir.

İstanbul Ev Eşyası Depolama Fiyatları Nasıldır?

İstanbul’da ortalama depo kiralama fiyatlarını ayrıntılı olarak sizlere anlatmaya çalışacağız. Ev eşyası depolama fiyatını etkileyen bir çok husus vardır. Burda ev eşyalarının kapladığı alandan depoların konumuna göre birçok husus göz önünde bulunmaktadır. Aşağıdaki tablodan İstanbul ev eşyası depolama fiyatlarına göz atabilirsiniz. En iyi fiyat teklifini müşteri temsilcimizi arayarak alabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al0-6 Ay Arası Aylık Depolama Fiyatı+6 Ay üzeri Aylık Depolama Fiyatları
Paket Depolama Mavi450 ₺450 ₺
Oda Depolama Mavi Mini750 ₺750 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama Mavi Orta790 ₺790 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama Mavi Büyük1750 ₺1750 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama Mavi Large 30 m³2500 ₺2500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³3000 ₺3000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama Mavi Maxi 50 m³3500 ₺3500 ₺

Daha detaylı olarak fiyatlarımızı incelemek için İstanbul eşya depolama fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada eşya depeolama fiyatı hesaplama aracını kullanarak tahmini maliyetler çıkarabilirsiniz. Fiyatlarımıza KDV dahildir ayrıca eşyaları depolamak isteyeceğiniz sürenin fiyatı etkilediğini unutmayınız. Uzun süreli depolama hizmetlerinde fiyat daha uygun olmaktadır. 6 ay üzeri depolama hizmeti almak istiyorsanız bunu müşteri temsilcilerimize mutlaka belirtiniz. Belirtmeniz durumunda müşteri temsilcimiz size özel bir fiyat teklifinde bulunacaktır.

Ev Eşyası Depolama Adımları

Ev eşyası depolama hizmeti için bize ulaşmadan önce hangi eşyalarınızın depolanacağına karar vermeniz oldukça önemlidir. Çünkü müşteri hizmetlerimizin size soracağı ilk soru ne kadar eşyanın depolanacağıdır. Fiyatı etkileyen en önemli unsur olan eşyaların miktarı sizlere sağlıklı fiyat teklifi verebilmemiz için önemlidir. Hangi ev eşyalarını depolamaya karar verdikten sonra ise şu adımlar izlenmektedir:

1- Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçerek Ev Eşyası Depolamak İstediğinizi İletin

Müşteri hizmetlerimize iletişime geçmek oldukça kolaydır! İsterseniz telefon numaramızı arayarak ya da isterseniz WhatsApp destek hattımız üzerinden kolayca bu talebinizi iletebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz memnuniyetle aklınıza takılan bütün sorulara cevap verecektir. Taşınacak eşya miktarını öğrendikten sonra size tahmini olarak fiyat verecektir. Tahmini olarak fiyat almak için depolama fiyatları sayfamızdaki eşya depolama fiyat hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

2- Ücretsiz Keşif ve Ekspertiz Hizmeti

Firmamız tarafından ücretsiz olarak size atanan ekspertizimiz sayesinde eşyalarınızın miktarı, taşıma için en iyi araç ve detaylı fiyat teklifi alabilirsiniz. Çoğu zaman müşterilerimiz eşyaların hacimlerini doğru hesaplayamadığından müşteri temsilcilerimize verdikleri hatalı bilgi nedeniyle yüksek fiyat teklifi alırlar. Ücretsiz ekspertizimiz sayesinde çok daha uygun fiyat teklifi alabilirsiniz. Çünkü kendisi eşyalarınızın depomuzda ne kadar yer kaplayacağını bilir ve en uygun depoyu size ücretsiz olarak seçer. Ayrıca ekspertizimizin bir diğer görevide taşınacak eşyanın çeşidine göre nakliye ekibine hangi paketleme malzemelerinin lazım olduğuna dair bilgi verir. Bu sayede eşyalarınıza uygun paketleme malzemeleri ile eşyalarınız paketlenmiş olur.

3- Paketleme Hizmeti

Eşyalarınızın donanımlı araçlarımıza yüklenmeden önce profesyonel ekibimizce paketlenmesi işlemidir. Bu süreç oldukça önemlidir doğru malzemeler kullanılarak yapılan bir paketleme hem eşyanın ömrünü uzatacaktır hemde depoda kaplayacağı alanı büyük ölçüde düşürecektir. Bu durumda eşyalarınız daha az yer kaplayacağı için aylık ödemeniz gereken depo fiyatını da düşürecketir. Yine paketlem işlemi sayesinde eşyalarınıza gelebilecek zararlar engellenmiş olacaktır.

4- Nakliye Hizmeti

kamyon

Ev eşyalarının depolanmasındaki en önemli adımlardan biri taşımadır. Bu sürecin düzgün gerçekleşmesi için tecrübe olmazsa olmazlardandır. Yine ev eşyası taşıma işleminde eşyaların alınacağı ev yüksek katlarda olabilir. Bu durumda hangi firma ile çalışırsanız çalışın asansörlü nakliye hizmeti aldığınızdan emin olun!. Asansörlü eşya taşıma işlemi hem eşyaların hızlı taşınmasını sağlar hem de hasarsız bir şekilde taşıma kamyonlarına yüklenmesini sağlamaktadır.

5- Sigortalı Depolama

Eşyalarınızın hepsi sayımları yapılarak sigortalanır. Bütün eşyalarınızın Mavi Depolama güvencesinde olduğunu bilmenizi isteriz. Depolama sürecindeki 30 yılımızdan edindiğimiz tecrübe ile sigortanın bu sektörde olmazsa olmazlarından olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Mavi Depolama’da bütün eşyalarınız sigortalı olarak depolanır bu sayede oluşabilecek bütün zararlara karşı güvenceniz olur.

6- Kiraladığınız Depoya Eşyaların Yerleştirilmesi

Eşyalarınız seçtiğiniz konumdaki depomuza ulaştırılarak yükleme aşamasında olduğu gibi aynı özenle kiraladığınız depoya taşınır. Sayım işleminin ardından depo görevlisi arkadaşımız deponun anahtarını size teslim eder. Mavi Depolama ile benzersiz bir hizmet almaya başlamış olursunuz.

Ev eşyası depolama sürecini sizlere bütün hatlarıyla anlatmaya çalıştık. Eşya depolama konusunda hala aklınıza takılan sorular varsa müşteri hizmetlerimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere destek vermekten mutluluk duyacaktır.

Dikkat!

Eğer öğrenciyseniz ve ev eşyalarınızı depolamak istiyorsanız size özel olarak hazırlanan sayfamızı incelemenizde fayda var. Öğrencilere özel indirimlerimiz bulunduğundan daha uygun fiyatlı olarak eşyalarınızı depolayabilirsiniz.

mavi musteri hizmetleri 2

Hemen iletişime geçin!

Bizi Arayın!