sya

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy İstanbul ilimizde yer alan ilçelerimizden birisidir. Bu ilçemizde eşya depolama hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Kadıköy eşya depolama araştırması da bu noktada sıklıkla yapılmaktadır. İnsanlar kullanmadıkları eşyaları saklayabilecekleri bir yer aramaktadır. Maalesef evlerimizde eşyalarımızı saklamak için yeteri kadar alan bulunmamaktadır. Çoğu binada da insanlara ayrılmış bir depolama alanı yoktur. Bu yüzden depolama hizmetleri büyük bir önem kazanmaktadır. Mavi Depolama firmamız İstanbul ilinin genelinde hizmet veren bir firmadır. Firmamız bu noktada sizlere gerekli olan her türlü hizmeti sunmaktadır. Firmamız 30 yılı aşkın süredir bu sektörde hizmet vermektedir. Sadece Kadıköy ilçemizde değil İstanbul’un her yerinde sizlere depo hizmeti sunmaktadır. Tecrübesini ve sizlerden gelen yorumları kullanarak da en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız hem bireysel hem de kurumsal tüm müşterilerine hizmet vermektedir.

 

En İyi Kadıköy Eşya Depolama Firması

İnsanlar bir hizmet alırken tabii ki bunu en iyi firmadan almak istemektedir. Eşya depolama hizmeti almak istediklerinde de bu alanda uzman olan ve güvenilir bir hizmet veren firmadan hizmet almak istemektedir. Kadıköy eşya depolama araması yaptığınızda karşınıza birçok firma çıkmaktadır. Tabii ki bu firmalardan hangisini seçeceğinize karar vermeniz zorlaşmaktadır. Bu noktada firmanın aşağıdaki şartları sağlaması gerekmektedir. Bu şartlara uygun olarak hizmet veren firmalar sizlere de iyi bir hizmet sunmaktadır.

  • Firmadan beklemeniz gereken ilk şart tabii ki güvenlik olmalıdır. Firma mutlaka sizlere güvenli bir hizmet vermelidir. Bu noktada depolarının her yerinde kamera sistemleri olmalı ve depolama alanında kullanılan kilit ve kepenk gibi sistemler de kaliteli olmalıdır.
  • Firma sizlere 7/24 destek ve hizmet sunmalıdır. Eşyalarınıza acil bir şekilde ulaşmanız gerektiğinde veya bir sorun ile karşılaştığınızda mutlaka karşınızda bir yetkili bulunmalıdır.
  • Firmanın farklı boyutlarda deposu olmalıdır. Eşyalarınızın sığabileceği boyutta alanlar sunmalıdır. Az eşya depolamak istediğinizde buna uygun küçük alanlar da olmalıdır.
  • Firma sizlere uygun bir fiyat ile hizmet vermelidir. Bütçenize uygun bir yer sunmalıdır. Aylık veya yıllık kiralama seçenekleri sunmalıdır.
  • Firmanın depolama alanları temiz olmalıdır. Özellikle de küf ve nem gibi eşyalarınıza zarar verebilecek unsurlar bulunmamalıdır.
  • Ofis veya benzeri yerleri taşıyorsanız firmanın mutlaka kurumsal alana da hizmet vermesi ve kurumsal müşteriler konusunda da bilgisi olması gerekmektedir.

Mavi Depolama firmamız tüm bu unsurlara dikkat ederek sizlere hizmet vermektedir. Firmamız müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Bu noktada sizlerin aldığı hizmetten memnun kalması firmamız için çok önemlidir. Bu memnuniyeti sağlamak için de elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Firmamız kurumsal müşterileri ile de uzun süredir çalışmaktadır. Bu noktada onların da ihtiyacını en doğru şekilde belirlemekte ve gidermektedir.

Eşya Depolama Hizmetlerinde Güvenlik

Eşya depolama hizmetlerinde en önemli nokta güvenlik olmaktadır. Sizler de Kadıköy eşya depolama araması yaptığınızda ve eşyalarınızı depolayacak bir yer aradığınızda mutlaka firmanın sunduğu güvenlik önlemlerine bakmalısınız. Eşyalarınızın başına bir şey gelmemesi, maddi ve manevi değere sahip olan eşyalarınızın sorunsuz olarak saklanması için güvenlik en temel nokta olmaktadır. Mavi Depolama firmamız tabii ki 30 yılı aşkın sürenin getirdiği tecrübe ile bu alanda da iyi bir hizmet sunmaktadır. Firmamız;

  • Tüm depolama alanlarını 7/24 kamera sistemleri ile izlemektedir. Tüm alanlar gözetim altında tutulmaktadır. En ufak bir hareketlilik olduğunda gerekli olan kontroller yapılmaktadır.
  • Depolama alanlarımıza yabancı bir kişinin girmesine izin verilmemektedir. Tüm eşyalarınız tamamen güvenli olarak tutulmaktadır.
  • Tüm depolama alanları beton duvarlar ile birbirinden ayrılmıştır. Bu sayede bir müşterinin farklı bir müşterinin eşyasına ulaşması mümkün olmamaktadır.
  • Kullanılan kepenk ve kilit sistemleri alandaki en iyi firmalardan alınmaktadır. Bu sayede fiziki olarak da güvenlik sağlanmaktadır.

Tüm depolama alanlarımız sizler için gözlenmektedir. Eşyalarınızın başına en ufak bir şey bile gelmemesi için gereken her şey yapılmaktadır. Bu noktada firmamız sakladığı eşyalar için garanti de vermektedir. Firmamız tüm eşyalarınızı sigortalı olarak saklamaktadır. Bu noktada gönül rahatlığı ile eşyalarınızı emanet etmeniz mümkündür.

Kadıköy Eşya Depolama Hizmetlerinde Gizlilik

Kadıköy eşya depolama araştırması yaptığınızda dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi de gizlilik olmaktadır. Tabii ki deponun çevresi ve herkese açık olan alanları güvenlik kamerası ile takip edilmelidir. Fakat deponuzun içerisi sizlere özel olmalıdır. Bu noktada gizli bir eşyanızı saklamak istediğinizde bunları da saklayabilmelisiniz. Mavi Depolama olarak bu konuda da gerekli olan hizmeti sunmaktayız. Sizlerin tüm eşyalarının gizliliğini de sağlamaktayız. Ekibimizden bir kişinin veya farklı bir müşterimizin eşyalarınıza ulaşması mümkün değildir. Deponuzda istediğiniz eşyanızı gönül rahatlığı ile saklamanız mümkündür. Kamera sistemlerimiz tamamen güvenlik amacı ile kurulmaktadır. Asla gizlilik ihlali yapılmamaktadır.

Firmamız tabii ki 30 yılı aşkın tecrübesini kullanarak her türlü detayı düşünmektedir. Firmamız tecrübesinden ve sizlerden aldığı yorumlardan ilham alarak hizmetlerini geliştirmektedir. Gizlilik konusu da bu noktada çok önem verdiğimiz ve üstüne çok fazla düştüğümüz bir konudur. Tüm eşyalarınızı gizli bir şekilde saklamanız mümkündür. Deponuzun anahtarı sadece sizlerde bulunmaktadır. Bu da hem güvenlik hem de gizlilik için önemli bir etmen olmaktadır.

 

Kadıköy Eşya Depolama Ücretleri

Kadıköy eşya depolama ücretleri noktasında sizlere sabit bir fiyat vermemiz mümkün olmamaktadır. Depolama ücretlerini etkileyen pek çok unsur bulunmaktadır. Bu etmenlerin başında tabii ki kiralama yapmak istediğiniz süre ve kiralamak istediğiniz deponun boyutu gelmektedir. Bu iki temel unsur fiyatın belirlenmesinde en önemli etmen olmaktadır. Bu noktada sizlere yanıltıcı olmaması için sabit bir fiyat sunulmamaktadır. En doğru fiyat bilgisini almak için ekibimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Bu noktada ekibimiz hem hizmetlerimiz hakkında sizlere ayrıntılı bilgi vermekte hem de depolamak istediğiniz alana göre fiyat teklifi yapmaktadır.

Firmamız bu alanda hizmet veren en uygun fiyatlı firmaların başında gelmektedir. Tecrübesi sayesinde sizlere her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatla sunabilmektedir. Bu noktada firmamızın hizmetleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almanız faydanıza olmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmayacak dahi olsanız destek ekibimize ulaşabilir ve bu konular hakkında gerekli olan bilgileri alabilirsiniz.

 

Kadıköy Eşya Depolamada Sunulan Ek Hizmetler

Mavi Depolama firmamız Kadıköy eşya depolama araması yaptığınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti sizlere sunmaktadır. Firmamız sizlere sadece depolama hizmeti vermemektedir. Bunun yanında nakliye gibi ekstra hizmetler de sunmaktadır. Özellikle beyaz eşya, ev eşyası, ofis mobilyaları gibi ağır ürünleri taşıma noktasında yardıma ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız da müşterilerinin bu ihtiyacını da karşılamaktadır. Gerek evinizden veya ofisinizden eşyalarınızı almakta ve depolarımıza getirmekte gerekse de depomuzdan tekrar eşyalarınızı istediğiniz yere götürmektedir. Firmamız bu konuda sizlerin tüm ihtiyacını tek noktadan gidermektedir. Depolama hizmetleri noktasında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti önceden düşünmekte, bunları doğru şekilde planlamakta ve sizlere sunmaktadır. Tabii ki bunu yapmasında 30 yılı aşkın tecrübesi de büyük bir rol oynamaktadır. Sizlerin de firmamızı gönül rahatlığı ile tercih etmesi ve hizmet alması mümkündür. Firmamız her müşterisine özel ilgi göstermektedir.

 

Mavi Depolama, Kadıköy Eşya Depolama sektöründe uzman, güvenilir ve uygun fiyatlı bir depolama firmasıdır. Eşyalarınızı güvenle saklamak için Mavi Depolama’yı seçebilirsiniz. Mavi Depolama, eşyalarınızı adresinizden alır, özenle paketler ve sigortalı, 7/24 güvenlikli ve hijyenik depolarında korur. Depolarımız size özel, kilitli ve rutubetsiz oda depolardan oluşur. Depolama süresince deponuzun anahtarını size veriyoruz. Web sitemizde aşağıda fiyatlarımızı ve depo seçeneklerimizi görebilir, online olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Mavi Depolama, Kadıköy Eşya Depolama konusunda size en iyi hizmeti sunar.

 

Kadıköy Eşya DepolamaEşya Depolama FiyatıEşya Depolama Fiyat Ortalaması
1+1 Eşya Depolama1.200 – 1.500 ₺1.200 ₺
2+1 Eşya Depolama1.500 – 2.000 ₺1.500 ₺
3+1 Eşya Depolama3.500 – 4.500 ₺1.800 ₺
4+1 Eşya Depolama4.000 – 5.000 ₺2.100 ₺
5+1 Eşya Depolama 4.500– 6.000 ₺3.000 ₺
Ofis Eşya Depolama4.000 ₺Teklif Al

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın!