Koli Depolama

Koli depolama yeni gelişmiş bir hizmet türüdür. Sektörde daha sonra kullanılacak eşyaların güvenli bir şekilde saklanması esaslı olan amaçtır. Koli depolama ile kişiler eşyalarını temiz bir ortamda muhafaza edebilir. Eşya muhafaza edilirken herhangi bir zararın gelmeyeceği ortamda bulunması önemlidir. Aksi takdirde eşyanın zarar görmesi kaçınılmaz bir durumdur. Bu durumdan sıyrılmak için sorunsuz bir deponun bulunmuş olması gerekir. Sitemizi ziyaret ederek yüksek güvenlikli depolarımızdan hizmet alabilirsiniz. Eşyaların çalınma ve kaçırılma ihtimallerine karşı olarak koli depolama için seçilecek firma dikkatle seçilmelidir.

Seçim yapılırken firmanın sunacağı depo şartları iyice araştırılmalı herhangi bir rutubet ortamından tamamen uzak alanlar seçilmelidir. Eşyalardaki küf kokusuyla karşılaşmak kimsenin tercihi değildir. Küflü kokudan kurtulmak da oldukça zordur. Bu zorluğun eşya kaybına neden olmaması için düzgün çalışan bir firma tercih edilmelidir. Şirketimiz seleflerinden ayrı olarak öne çıkan görüntüsü ile dikkat çekmekte ve tercih eden sayısı her geçen gün artmaktadır.

istanbul koli depolama
koli depolama

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama oldukça zor bir iştir. Koltuk, baza gibi büyük eşyaların kırılmadan zarar görmeden taşınması ise oldukça mühimdir. Koltuk, yatak, dolap vb. eşyalar günümüzde pahalı olan eşyalardır. Pahalı eşyaların zarar görmeden taşınabilmesi tekrar kullanılması için gereklidir. Bu yüzden paket hale getirilmesi sırasında fazla dikkatli olunmalıdır. Tekrar ev eşyası alma maliyetleri oldukça yüksektir. Dolap ve yatak karyolasının doğru noktalardan sökülmesi gerekir. Kırılmaması için işinde uzman kişilerin sökme işlemi gerçekleştirmesi şarttır. Sökülen parçaların daha sonra birleştirilmek ve kullanılmak üzere söküldüğü unutulmadan işlem gerçekleştirilir. Ev eşyası depolama yapmak için eşyaları iyi paketlenmesi gerekir. Kişiler paketleme işlemini kendileri yapabileceği gibi sitemiz üzerinden firmamıza da ulaşarak paketleme işlemi yaptırılabilir. Yapılan paketleme işlemi ile koliler hazırlanmış olur. Hazırlanan koliler gün, hafta hatta aylarca koli depolama şirketimizin depolarında kalabilir. Koli depolama ile ev eşyası depolama taşınma işlemlerinde problem yaşamak ihtimalleri azaltılmış olur.

Beyaz Eşya Depolama

Beyaz eşya depolama maliyet problemini tamamen ortadan kaldıracak bir hizmettir. Başka şehirlere gitmek zorunda kalan kişilerin teknolojik eşyalarını korumadaki hassasiyeti oldukça fazladır. Bu hassasiyete uygun olarak davranacak olan şirketimiz her zaman koli depolama işlemi için yanınızdadır. Şirketimizi tercih ederek fuzuli olan masraflarınızdan kurtulabilirsiniz. Beyaz eşyalar evlerin en çok kullanılan, kolay bozulmayan ve elektronik cihazlarıdır. Elektrik ile çalışan bu cihazların uzun süre kullanılmamasında kendi kendine bozulması, paslanması muhtemeldir. Çünkü beyaz eşyalar demir yığınlarıdır. Demir de illaki paslanacak bir maddedir. Bu paslanmanın olmaması ve maliyetli bu eşyaların korunması için ekstra çaba gösterilmelidir. Amaç herhangi bir zarar görmeden eşyanın tesliminin sağlanması ve teslim edilmeden önceki süre boyunca muhafaza edilmesidir. Muhafaza sırasında özellikle buzdolabında koku olmaması içerisinde küflenebilecek besin bırakılmaması gereklidir. Günler hatta aylarca tekrar açılmayacak olan cihazların içerisinde besin bırakmak besinin ve beyaz eşyanın çürümeye terk edilmesidir. Dikkatli firma elamanlarımız sayesinde bir soruna mahal vermeden beyaz eşya depolama işlemi firmamız tarafından gerçekleştirilebilir. Koli depolama firmamız için yetkili kişilerle görüşmek üzere irtibat numaralarımızı tuşlayabilirsiniz.

Ofis Malzemeleri Depolama

Ofis eşyası depolama işlemleri sırasında malzemelerin zarar görmemesi gerekir. Günümüzde ofis kurmak sırf iç eşyalarının döşenmesinde dahi fazlasıyla masraflıdır. Bin bir zahmet ve masrafla kurulmuş olan ofislerin malzemelerinin durduk yere sokağa atılması mantıksızdır. Gerçekten nitelikli olarak malzemeleri koruyabilecek kişilere emanet edilmesi gerekir. Ofis malzemeleri depolama işlemi ofisteki masaları sandalyeleri vb. kapsar. Ofisteki mobilyaları daha sonra kullanmak üzere kaldırmak isteyen kişiler yüksek güvenlikli depolarımızda eşyalarını muhafaza edebilir. Muhafaza işlemi sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için dikkatli bir tercih yapmalısınız. Firma seçiminde deponun alanına hatta zeminine dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde oluşabilecek problemlerden kaçmak zor olacaktır. Ofis malzemeleri depolama, koli depolama işleminde ofisteki evrakların güve vb. ile yok olma ihtimali olmamalıdır. Her şeyin elektronik ortamda tutuluyor olarak görülse de evraklar aynı zamanda arşivlenebilmektedir. Şirketlerin beyni olan bu arşivlerin korunması şarttır. Arşivlerin korunması için firmamız gibi eşyaları depolarken eşyaların niteliğine dikkat eden bir şirket seçmeniz hem eşyalarınız için hem de cebiniz için güvenli olur.

Koli Depolama Fiyatları

Koli depolama fiyatları firmadan firmaya değişkenlik gösterir. Her firma kendine uygun kullanılan depoya uygun olarak koli depolama fiyatları belirler. Koli depolama oldukça masraflı bir iş gibi görünse de oldukça makul fiyatlar veren şirketler de vardır. Şirketimiz bu şirketler arasında en uygun fiyatları sunan şirketlerden biridir. Şirketimizi tercih ederek cep dostu ve ekonomik tarafımızla tanışabilirsiniz. Koli depolama fiyatları firma sayısının artışı ve bu işlemi yapan kaliteli kişiler sayesinde yaygınlaşmıştır. Koli depolama yapılmadan önce alınacak fiyatlarda öncelikle malzemelerin ne kadar yer kaplayacağına ilişkin detaylar alınır. 1+1 evin koli depolama fiyatları ile 5+1 dubleks bir evin koli depolama fiyatları asla aynı olamaz. Paketleme işleminin firma elemanları ya da kişilerin kendisi tarafından önceden paketlenmiş olması da mühimdir. Nakliye işleminin dahil edilmesine göre fiyat yükselebilir. Eşyaların günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak depolarda tutulma süresine göre şirketimiz tarafından depo kiralayacak olan kişilere fiyat sunulur. Sunulan fiyatlar uygun tutulmaya çalışılsa da fiyatlar bazen kişilere yüksek gelebilir. Hizmet kalitesinin korunması açısından sunulan koli depolama fiyatları için nitelikli bir hizmet almak isteyen kişilerin fiyatlara itiraz etmemesi gerekir.

Koli Depolama İletişim

Koli depolama iletişim için firmamızın sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site ziyaretinde sosyal medya kanalları arasından da iletişimin sağlanabileceği uygulamalar bulunur. Sosyal medya aracılığı ile iletişim kanalları firmamız tarafından genişletilmiştir. Koli depolama işlemleri sırasında oluşabilecek aksaklıklar için 7/24 depolama şirketimize ulaşabilirsiniz. Kafanıza takılan sorular için irtibat numaramızı tercih ederken  kiralanan depo alanı içerisinde güvenliğin sağlanıp sağlanamadığı düzenli olarak aranarak denetlenebilir. Koli depolama işlemi ciddi bir iştir. Hizmet verilen kişilerin firmaya güvenmesi şarttır. Firmamıza güvenerek depolarımızda eşyalarınızın zarar görmeyeceğinin garantisini vererek hizmet sunmaya devam ediyoruz. Koli depolama iletişim için whatsapp destek hattımıza ya da telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bir de sitemiz üzerinden genel bilgilendirme işlemi yaparak gönül rahatlığıyla kişilerin eşyalarının teslimini sağlamak üzere çalışıyoruz. Çalışmalarımızı ve daha önce hizmet verdiğimiz kişilerin geri dönüşlerini görmek üzere firmamızın sitesini ziyaret de edebilirsiniz.

Koli Depolama Nakliye Hizmeti

Koli depolama nakliye hizmeti kişilerin seçim yaparak tercih edebileceği bir özelliktir. Her firmada olduğu gibi hizmetlerin esnek bir şekilde değiştirilme ihtimalleri bulunur. Bu esneklik içerisinde müşterinin memnuniyeti öncelikli olarak tercihimizdir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için şirketimiz hizmet standartlarını her geçen gün daha da yükseğe taşımak için uğraşmaktadır. Koli depolama sırasında nakliye hizmeti de almak isteyen kişiler firma ile anlaşırken bunu firmamızı bildirmek yoluyla ona uygun olarak koli depolama fiyatı alır. Koli depolama fiyatı alınırken ben nakliye hizmeti istemiyorum diyen kişiler kendilerine uygun olarak gösterilen depolara eşyalarını bırakabilir. Ancak hem kontrollü taşınması hem de getirilirken oluşabilecek problemler gereğince koli depolama nakliye hizmeti alınması daha iyi bir tercih olabilir. Tercihin tamamen müşteriye bırakıldığı bir durum olarak istediğiniz seçeneği tercih edebilirsiniz.

Bizi Arayın!