kurtkoy esya depolama

Kurtköy Eşya Depolama

Değerli müşterilerimizin isteklerini kılavuz edinerek 30 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat seçeneklerimizle, kalitemizle ve 7/24 hizmetimizle sizlerin mutluluğu birincil görevimiz.

Güvenli ve Uygun Fiyatlı Seçenek Mavi Depolama

Depolama ihtiyacı, özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar için önemli bir husustur. Kurtköy gibi oldukça yoğun nüfuslu bir semtte, kimi zaman bireylerin kişisel eşyaları için kimi zaman iş yerlerinin bizlere ihtiyaç duyduğunun bilincindeyiz. Mavi Depolama’dan en önem verdiği konulardan biri güvenilirlik. Profesyonel personellerimizle ve stratejilerimiz sayesinde eşyalarınız hasar görmeden ya da kaybolmadan depolanmakta. Aldığımız güvenlik önlemleri sayesinde eşyalarınızı bıraktığınız gibi bulabilirsiniz. Depolarımızda bulunan eşyalarınızı bizleri ziyaret edip dile getirdiğiniz takdirde 7/24 kontrol etme avantajınız bulunmakta.  Bunların yanı sıra sizler için diğer firmalardan farklı olarak değerli eşyalarınıza sigorta güvencesi sağlıyoruz.

kurtkoy esya depolama

 

Kurtköy Eşya Depolama

Değerli müşterilerimizin isteklerini kılavuz edinerek 30 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat seçeneklerimizle, kalitemizle ve 7/24 hizmetimizle sizlerin mutluluğu birincil görevimiz. Sizler için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp ince eleyip sık dokuyoruz. Uzman ekibimiz ve araçlarımız sayesinde Mavi Depolama olarak hızlı ve güvenli nakliye fırsatı sağlıyoruz.

Güvenli ve Uygun Fiyatlı Seçenek Mavi Depolama

Depolama ihtiyacı, özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar için önemli bir husustur. Kurtköy gibi oldukça yoğun nüfuslu bir semtte, kimi zaman bireylerin kişisel eşyaları için kimi zaman iş yerlerinin bizlere ihtiyaç duyduğunun bilincindeyiz. Mavi Depolama’dan en önem verdiği konulardan biri güvenilirlik. Profesyonel personellerimizle ve stratejilerimiz sayesinde eşyalarınız hasar görmeden ya da kaybolmadan depolanmakta. Aldığımız güvenlik önlemleri sayesinde eşyalarınızı bıraktığınız gibi bulabilirsiniz. Depolarımızda bulunan eşyalarınızı bizleri ziyaret edip dile getirdiğiniz takdirde 7/24 kontrol etme avantajınız bulunmakta. Bunların yanı sıra sizler için diğer firmalardan farklı olarak değerli eşyalarınıza sigorta güvencesi sağlıyoruz.

Mavi Depolama’nın Sunduğu Avantajlar

İstanbul gibi daima göç alan, yoğun nüfuslu bir büyük şehirde insanların eşya depolama ihtiyacına karşılık 30 yılı aşkın Mavi Depolama olarak elimizden gelenin en iyisini yaparak müşterilerimizi mutlu ediyoruz. Günümüzde taşınma eylemi kimi zaman zaruri bir durum haline geldi. Yurtdışı seyahatleri, mesleğinizden ötürü kısa zamanlı atamalar, eğitim hayatınız, iş yerinizin sizi başka şehirde görevlendirmesi durumları söz konusu olduğunda siz nerede olursanız olun eşyalarınızı ilk günkü özveriyle olabilecek tüm olumsuzluklardan koruyacak Mavi Depolama’ya gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Depolarımızda sakladığımız eşyalarınızı istediğiniz zaman kolayca kontrol etme imkanına sahipsiniz. İsterseniz dünyanın öbür ucunda olun uzman ekibimiz ve sistemimiz sayesinde aklınız eşyalarınızda kalmaz.

Mavi Depolama cep dostu olmasıyla da sizleri memnun etmeye çabalıyor. Her ihtiyaca yönelik farklı depolama yöntemlerimiz mevcut. Kimi zaman iş yeri için eşya depolama kimiz zaman da ev eşyası koli depolama hizmeti vermekteyiz.

Depolama Hizmeti Neden Alınır?

Firmamızın en dikkat verdiği önceliklerinden biri olan güvenilirliğin, siz müşterilerimiz için de önem arz etmekte olduğunu biliyoruz. Sürecin en başından sonuna kadar sağladığımız güvenceler hem eşyalarınızı koruma açısından hem de sizlerin gözünüzün arkada kalmaması açısından fayda sağlar. Örneğin eşyalara sigorta güvencesi sağlanması kişilerin profesyonel destek olmadan kendilerince yapacakları depolama ile Mavi Depolama sisteminin arasındaki en belirgin farklardan biridir. Depo alanının herhangi bir olumsuz duruma karşı daima ilaçlanarak steril tutulması, 7/24 kamera ile izlenmesi de verebileceğimiz örneklerdendir.

Uzman ekibimizin olması süreci oldukça kolaylaştırır. İşinde iyi uzman personellerimizle depolama hizmeti olmadan çok üzün sürede yapılacak olan nakliyeyi oldukça kısa sürelere indirgiyoruz. Personellerimizin yanında işlerimizi kolaylaştıran teknolojik araçlarımız da sürecin hızlanmasına fayda sağlar. Sizlerin bir yandan gündelik hayatlarınıza devam ederken hem işleriniz için koşturup hem depolama sürecini kendiniz yönetmeniz çok fazla yorabilir. Bu sebeple siz işi profesyonel Mavi Depolama ekibine bırakarak süreci uzaktan takip edebilirsiniz. Ekibimiz sizlerin yerine en ince ayrıntıya düşünüp işlerini en iyi şekilde yapmakta. Uzman ellere güvenirseniz hem hayatınızı kaçırmamış olursunuz hem de gözünüz asla arkada kalmaz.

Depolama Sürecimiz

Mavi Depolama’nın depo alanlarını kiralamaya karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek. Sosyal medya hesabımızdan ya da web sitemizde de bulunan müşteri destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Gerekli bilgi alışverişi yapıldıktan sonra süreç hızlıca başlamakta. Firmamıza özel bir rapor tutma işleminin ardından eşyaların nakliyesini dilerse müşterilerimiz kendisi yapabilir. Fakat müşterimizin imkanı yoksa Mavi Depolama nakliyeyi gerçekleştirebilir. Nakil işlemi sırasında mobil asansörlerimiz ile süreci hızlandırıp kolaylaştırıyoruz. İstanbul ve ilçelerinde mobil asansör imkanı sağlıyoruz. Nakliye esnasında eşyalarınızın herhangi bir hasar almaması için özenle incelenip, durumlarına ve ayrıntılarına göre en uygun ambalaj işlemi yapılır. Sonrasında yine eşyalarınızın durumuna göre titizlikle onlara en uygun depo alanına yerleştirilir.

Depolarımız olası olumsuz durumlara karşı önceden önlem için her ay düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Eşyalarınız üst düzey güvenli depolarımızda 24 saat boyunca kamera sistemi ile izlenmektedir. Sizlerden teslim alınan her eşya nakliye öncesi sigortalatılır. Bütün güvenlik önlemlerinin işlem öncesi ve sonrası en ince detaya kadar düşünülüp gereği yapılır. Sürecin başından itibaren elimizden gelenin en iyisini yaparak eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz. Son olarak müşterilerimizin isteği üzerine eşyalar sürecin başındaki gibi profesyonel personellerimiz ve araçlarımızla istenilen yere özenle nakledilir.  Daha detaylı bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Depo Kiralama İşlemi İçin Yapmanız Gerekenler

Öncelikle Whatsapp ya da müşteri hizmetleri numaramız ile iletişime geçerek eşyalarınızın depolanması yönünde talepte bulunmanız gerekmektedir. Bu talep doğrultusunda müşteri temsilcimize yeterli derecede bilgi vermeniz durumunda fiyat teklifi alabilirsiniz. Aldığınız fiyat teklifini uygun görmeniz dahilinde Mavi Depolama ekibi eşyaların alınacağı alana nakliye kamyonlarını yönlendirecektir. Tıpkı diğer eşya depolama hizmetlerinde olduğu gibi sigortalama ve paketleme işleminin ardından eşyalarınız taşıma kamyonlarına yüklenerek seçmiş olduğunuz eşya deposuna nakledilecektir. Depo alanında yapılan sayım işleminin ardından eşyalarınıza uygun oda tipi depolarda eşyalarınız yerleştirilecek ve anahtar size teslim edecektir.

Depolama hizmetinizin başladığı andan itibaren ödemelerinizi düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Seçmiş olduğunuz ödeme periyodu aylık ya da yıllık olabilir. Eşyalarınızın depolanacağı süre ne kadar uzun olursa o kadar uygun fiyat teklifi alacağınızı da hatırlatmak isteriz. Mavi Depolama’da sadece ihtiyacınız kadar alana ödeme yaparsınız.

Neden Bize Güvenmelisiniz?

Günümüzde depolama hayat kurtarıcı bir rol oynamakta. İş seyahatleri, uzun tatiller, farklı şehirlerde alınan eğitimler gibi durumlarda ev ve ofis eşyalarını muhafaza etmek için depo alanlarına ihtiyaç duyulur. Bu noktada Mavi Depolama hayat kolaylaştıran önemli bir hizmet vermektedir. Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti. Her geri dönütü dikkate alarak uzun yıllardır ince eleyip sık dokuduk. İşimizin uzman personellerimizle ve iş anlayışımızla en iyi şekilde yaparak rakiplerimiz arasında fark yaratıyoruz.

Uzun yıllardır müşterilerimizin en zor en yoğun zamanlarında yanında olduğumuz için büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bizlerin mutlu olduğu kadar siz değerli müşterilerimizin de çalışmalarımızdan memnun kaldığını biliyoruz. Her zaman önceliğimiz sizleri memnun etmek. İşimizde en iyisini yaparak her geçen gün sizlerden gelen dönütlerle daha da gururlanıyoruz.

Mavi Depolama, Kurtköy Eşya Depolama alanında lidergüvenilir ve uygun fiyatlı bir depolama firmasıdır. Eşyalarınızı güvenle saklamak için Mavi Depolama’yı seçebilirsiniz. Mavi Depolama, eşyalarınızı adresinizden alır, özenle paketler ve sigortalıkamera sistemiyle donatılmış ve hijyenik depolarında korur. Depolarımız size özel, kilitli ve rutubetsiz oda depolardan oluşur. Depolama süresince deponuzun anahtarını size veriyoruz. Web sitemizde aşağıda fiyatlarımızı ve depo seçeneklerimizi görebilir, online olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Mavi Depolama, Kurtköy Eşya Depolama konusunda size en iyi hizmeti sunar.

 

Kurtköy Eşya DepolamaEşya Depolama FiyatıEşya Depolama Fiyat Ortalaması
1+1 Eşya Depolama1.200 – 1.500 ₺1.200 ₺
2+1 Eşya Depolama1.500 – 2.000 ₺1.500 ₺
3+1 Eşya Depolama3.500 – 4.500 ₺1.800 ₺
4+1 Eşya Depolama4.000 – 5.000 ₺2.100 ₺
5+1 Eşya Depolama 4.500– 6.000 ₺3.000 ₺
Ofis Eşya Depolama4.000 ₺Teklif Al

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın!