eesya

Tuzla Eşya Depolama

Kullanmadığınız eşyaların saklanması büyük bir problem oluşturabilmektedir. Özellikle de apartmanlarda kullanmadığımız eşyaları saklamak için yeterince alan bulunmamaktadır. Bu da büyük bir problem oluşturmaktadır. İnsanlar kullanmadıkları eşyalarını saklamak için bir çözüm aramaktadır. Bu noktada Mavi Depolama firmamız yardımınıza yetişmektedir. Firmamız sizler için eşyalarınızı en doğru şekilde saklamakta ve depo hizmeti sunmaktadır. Firmamız İstanbul ilinin geneline hizmet göstermektedir. Bu noktada farklı bölgelerdeki ihtiyacınızı en doğru şekilde gidermektedir.  Tuzla eşya depolama ihtiyaçlarınızın tümüne de en doğru şekilde yanıt vermektedir.

Eşya Depolama Nedir?

Eşya depolama adından da anlayabileceğiniz gibi kullanmadığınız eşyaların saklanması için sunulan bir hizmettir. Kendinize ayrılmış olan özel depo alanı ile tüm eşyalarınızı saklamanız ve depolamanız mümkündür. Özellikle de ev veya ofisiniz küçükse bu depolar sizler için büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Tabii ki eşya depolayacağınız yerden pek çok beklentiniz olması gerekmektedir. Bu beklentilerin başında da güven gelmektedir. Tüm eşyalarınız mutlaka 7/24 kamera sistemleri ile izlenmelidir. Bunun yanında eşyalarınız tamamen size özel bir alanda saklanmalıdır. İstediğiniz zaman eşyanıza ulaşabilmeniz ve sizden başkasının eşyanıza ulaşamaması için bu önemlidir.

Eşya depolama hizmetlerinde farklı eşyalarınızı depolamanız mümkündür. Bu noktada kullanmadığınız ev eşyalarınızı, mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı veya ofis eşyalarınızı depolamanız mümkündür. Bu eşyalar istediğiniz süre boyunca saklanmaktadır. İhtiyacınız olduğu anda da gelip almanız mümkün olmaktadır.

Depolama Hizmetinde Dikkat Edilecekler

Tuzla eşya depolama araması yaptığınızda karşınıza onlarca firma çıkmaktadır. Tabii ki bir hizmetten faydalanırken dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat etmeniz sorunsuz bir deneyim yaşamanız için önemlidir. Özellikle de maddi veya manevi değeri yüksek bir eşya saklayacaksanız mutlaka belirli şartları yerine getiren firmaları tercih etmelisiniz. Bu noktada;

 • Depolama hizmeti veren firma mutlaka alanında uzman olmalıdır. İhtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sağlayabilmelidir. Sadece depolama değil nakliye hizmeti de sunmalıdır.
 • Firma 7/24 destek vermeli ve depoları haftanın her günü, günün her saatinde ulaşılabilir olmalıdır.
 • Firma farklı sürelerde depolama yapmanıza olanak tanımalıdır. Aylık veya yıllık paketler sunmalıdır. İstediğiniz süre boyunca depolarında eşyanızı güvenle bekletmelidir.
 • Depolar mutlaka farklı ihtiyaçlarınızı karşılayacak boyutta olmalıdır. Farklı boyutlarda depo seçeneği mutlaka sizlere sunulmalıdır.
 • Firma mutlaka uygun fiyatlar sunmalıdır. Bir hizmet alırken fiyatının uygun olması her zaman önemli bir husus olmaktadır.
 • Depolar temiz olmalıdır. Koyduğunuz eşyalar özellikle de küf ve nem gibi unsurlardan etkilenebilirler. Bu noktada firmanın deposu temiz olmalı ve bu gibi unsurlar olmamalıdır.
 • Mutlaka firmanın depo alanı güvenlik kamerası ve alarm sistemi ile korunmalıdır. Olası bir hırsızlığın önüne geçmek için gereken önlemler alınmalıdır.
 • Firma sizlere sigortalı bir şekilde hizmet vermelidir. Olası bir hırsızlık durumunda mutlaka firma sizlere çözüm üretmelidir.
 • Firma eşyalarınızın depoya kadar taşınması, gerekli olduğu durumlarda eşyalar sarılması (ambalajlanması) gibi konularda da hizmet sunabilmelidir.

Hizmet alacağınız firmanın mutlaka bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir. 30 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet veren Mavi Depolama firmamız bu noktada sizlerin her türlü ihtiyacına en doğru cevabı vermektedir. Firmamız sizlerin tüm ürünlerine uygun bir depo sunmakta ve bu depoları da 7/24 izlemektedir. En ufak bir hırsızlık olayı bile olmamaktadır. Bunun yanında sizlere de istediğiniz an eşyalarınıza ulaşma şansı vermektedir. Firmamızın depoları haftanın her günü, günün her saati açık şekilde sizleri beklemektedir. Firmamız Tuzla eşya depolama araması yaptığınız ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti size sunmaktadır. Sizlerin her türlü ihtiyacına uygun bir çözüm geliştirmektedir.

Tuzla Ofis Eşyası Depolama

Tuzla eşya depolama araştırması yapan müşterilerin tamamı tabii ki ev eşyası depolamak istememektedir. Bu noktada ofisinde yer alan eşyaların da depolanmasını isteyebilmektedir. Mavi Depolama firmamız bu noktada kurumsal müşterilerine de iyi bir hizmet sunmaktadır. Firmamız 30 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet vermektedir. Sizlerin her türlü ihtiyacını en doğru şekilde gidermek için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Tabii ki bu köklü yapısından gelen tecrübesini ve müşterilerinden gelen yorumları kullanarak da bunu en iyi şekilde yapmaktadır. Mavi Depolama firmamız kurumsal müşterileri için özel olarak hizmet sunmaktadır. Ofis depolamasında genellikle geniş alanlardan daha çok güvenli alanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız bu noktada;

 • Farklı boyutlara sahip depoları sizlere sunmaktadır. Firmamızın farklı en ve boy oranlarına sahip olan depoları bulunmaktadır. Bu noktada tüm ihtiyaçlarınız doğru şekilde karşılanmakta ve kullanmayacağınız alana para ödemenizin de önüne geçilmektedir.
 • Firmamız tüm depolarda güvenlik kamerası bulundurmaktadır. Bu sayede eşyalarınız en doğru şekilde saklanmaktadır.
 • Tüm eşyalarınız garanti kapsamına alınmaktadır. Eşyalarınızın başına en ufak bir şey bile gelmeyeceği garanti edilmektedir.
 • Tüm depolarımız temizdir. Bilgisayar gibi ürünler bile depolasanız nem veya küf gibi etmenler nedeni ile bozulması veya oksitlenmesi mümkün olmamaktadır. Bu alanda hizmet veren en temiz depoların başında firmamızın depoları gelmektedir.
 • Firmamız kurumsal müşterilerine de 7/24 destek vermektedir. İstediğini zaman ekibimiz ile iletişime geçmeniz de gelip deponuzu kullanmanız da mümkün olmaktadır.
 • Firmamız kurumsal müşterilerinin her türlü ihtiyacını hızlı bir şekilde karşılamak için nakliye hizmeti de sunmaktadır. Bu noktada eşyalarınızın depoya taşınması veya depodan yeni ofisinize taşınması gibi adımlarda da hizmet sunulmaktadır.

Kurumsal firmaların yaptığı Tuzla eşya depolama araştırması noktasında da firmamız her zaman en iyi hizmeti vermektedir. Kurumsal firmaların ihtiyacı olabilecek her türlü hizmeti onlara sunmaktadır. Firmamız bu alanda çok büyük markalar ile de çalışmıştır. İnternet sitemiz üzerinden referanslarımızı görmeniz mümkündür.

Tuzla Depolama İşlerinde Güvenlik

Tuzla eşya depolama araması yapanların aklına takılan konulardan birisi de tabii ki güvenlik olmaktadır. İnsanlar maddi veya manevi değere sahip olan eşyalarını da depolama ihtiyacı duyabilmektedir. Bu noktada da tabii ki güvenilir bir depoda eşyalarını saklamak istemektedir. Firmamız bu alanda en güvenilir hizmetlerden birisini sunmaktadır. Firmamızın depoları;

 • 7/24 kamera sistemleri ile takip edilmektedir. En ufak bir hareketlilik görüldüğünde gerekli müdahale yapılmaktadır. Ekibimiz anlık olarak depoları takip etmektedir. En ufak bir sorun bile oluşmaması için gereken çabayı göstermektedir.
 • Depolarımızın kapıları özel kepenk sistemleri ile kapatılmaktadır. Bu kepenkler alanındaki en sağlam ürünler olmaktadır. Bu sayede dışarıdan bir müdahale ile açılması da neredeyse imkansız hale gelmektedir.
 • Tüm depolarımız beton bölmeler ile ayrılmıştır. Bu noktada bir başka müşterimizin sizin alanınıza geçmesi veya sizin eşyalarınızı görmesi mümkün değildir. Bu noktada saklamak istediğiniz özel eşyaların gizliliği ve güvenliliği de sağlanmaktadır.
 • Tüm eşyalarınız sigortalı olarak saklanmaktadır. Bu noktada özellikle de maddi değeri yüksek olan eşyalarınızın başına bir şey gelmesi durumunda tüm sorumluluk firmamıza ait olmaktadır.

Firmamız 30 yılı aşkın tecrübesi ile sizlere her zaman en iyi ve güvenilir hizmeti vermek için çalışmaktadır. Firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman birinci sırada gelmektedir. Bu yüzden de müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği her türlü imkan onlara sunulmaktadır. Onların sorunsuz bir deneyim yaşaması ve tüm eşyalarını bıraktığı gibi alabilmesi için gereken çaba gösterilmektedir.

 

Mavi Depolama, Tuzla Eşya Depolama sektöründe profesyonel, güvenilir ve ekonomik bir depolama firmasıdır. Eşyalarınızı güvenle saklamak için Mavi Depolama’yı seçebilirsiniz. Mavi Depolama, eşyalarınızı adresinizden alır, özenle paketler ve sigortalı, 7/24 güvenlikli ve hijyenik depolarında korur. Depolarımız size özel, kilitli ve rutubetsiz oda depolardan oluşur. Depolama süresince deponuzun anahtarını size veriyoruz. Web sitemizde aşağıda fiyatlarımızı ve depo seçeneklerimizi görebilir, online olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Mavi Depolama, Tuzla Eşya Depolama konusunda size en iyi hizmeti sunar.

 

Tuzla Eşya DepolamaEşya Depolama FiyatıEşya Depolama Fiyat Ortalaması
1+1 Eşya Depolama1.200 – 1.500 ₺1.200 ₺
2+1 Eşya Depolama1.500 – 2.000 ₺1.500 ₺
3+1 Eşya Depolama3.500 – 4.500 ₺1.800 ₺
4+1 Eşya Depolama4.000 – 5.000 ₺2.100 ₺
5+1 Eşya Depolama 4.500– 6.000 ₺3.000 ₺
Ofis Eşya Depolama4.000 ₺Teklif Al

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın!