Beyaz Eşya Depolama

İstanbul'da beyaz eşyalarınızı rutubetten uzak yerden yüksek depolarda saklayın. Uygun fiyatlı beyaz eşya depolama hizmetimizin detaylarını aşağıdan ulaşabilirsiniz. Eşya depolama fiyatları ve fiyat hesaplama aracı için bknz: İstanbul eşya depolama fiyatları

İstanbul Beyaz Eşya Depolama

beyaz esya depolama 100
beyaz eşya depolama

Ev aletlerinin ve beyaz eşyaların saklanacağı depolama alanları temiz ve hava şartlarına uygun olmalıdır. Temiz ve klimalı olmayan bir depoda ürünleriniz nemden çürüyebilir veya zarar görebilir. Rutubetli ve küflü bir eşya depolama, mallarınızın en büyük düşmanıdır. Bu nedenle ev aletlerinin depolandığı depolar rutubet ve küflenmeye karşı korunmalıdır. Ev eşyası depolama hizmeti veren firmanın kurumsal olmasına dikkat edilmeli ve depoların taşıması gereken şartlara uygun olup olmadığı kontrol edilmelidir. Firmamız 30 yıllık deneyimi ile sizlere en kaliteli eşya depolama hizmeti sunmaktadır.

Ev eşyalarınız için depolama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, eşyalarınızın depolanması ile ilgili olarak tarafınızca belirtilen süre boyunca eşyalarınız zarar görmeden güvenli depolarımızda saklanmaktadır. Beyaz eşya insanlar için oldukça önemli eşyalardır. Ev eşyası depolama firması arıyorsanız firmamızdan uygun fiyatlara depo kiralayabilirsiniz. Çelik konstrüksiyon depolarımız eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolanmasını sağlar.

Daha fazla detay için bizimle iletişime geçebilir ve ekip üyelerimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Uygun fiyatlar karşılığında depomuzu kiralayabilirsiniz. Ödemenin tamamını kabul etmeniz halinde taraflar arasında hizmet sözleşmesi yapılacaktır. Hizmet süreniz sözleşmede kararlaştırıldıysa, dilerseniz sözleşmenin uzatılmasını talep edebilirsiniz.

Kameralı Depolama Sistemi

Yeni evleniyor iseniz ve beyaz eşyalarınızı koyacak yeriniz yoksa depomuzu kiralayabilirsiniz. Kamera sistemi ile korunan İstanbul beyaz eşya depolama, eşyalarınızın güvenliği için vazgeçilmezdir. 

 •  Ev Aletleri 
 •  Buzdolabı 
 •  Çamaşır Makinesi 
 •  Bulaşık Makinesi 
 •  Fırın 
 •  Ocak 
 •  Ütü 
 •  Hava Temizleyici 
 •  Elektronik 
 •  Spor Gereçleri 
 •  Küçük Kahve Makineleri, Kahve Makineleri vb.

beyaz esya depolama kolajDepolarımız, listelenen envanterdeki varlıklarınızı korumanın en iyi yoludur. Depoların (çelik) yapıları gereği nem gibi dış etkenlere karşı dayanıklıdırlar. 

Beyaz Eşya Depolama Hizmetini Kimler Tercih Ediyor? 

Depolama hizmetleri genellikle öğrenciler, nişanlı çiftler, bekarlar ve yeni evliler tarafından kullanılır. Ancak bu, bir cihaz depolama hizmetinden yalnızca bu kişilerin yararlanabileceği anlamına gelmez. Ev aletleri deposuna ihtiyacı olan herkes bu hizmetten yararlanabilir. 

Ev Eşyası Depolama Hizmeti Alırken Kaçınılması Gereken Hatalar 

Evlerimizin küçüldüğü ve ihtiyaçlarımızın hızla arttığı günümüzde, beyaz eşyalar için depolama hizmetine olan ihtiyacımız da her geçen gün artmaktadır. Bazen evimizdeki eşya bolluğu öyle bir noktaya gelir ki, etrafa dağılmış eşyaların arasında adım atacak yer bulamıyoruz. Şu anda bunlardan bazılarını saklayabileceğimiz ve evimizde yeni ve ferah bir alan yaratabileceğimiz alternatif bir alana ihtiyacımız var. Beyaz eşyaların artık evimizde yeri olmadığında, beyaz eşya depolama hizmetlerinin hayat kurtaran bir çözüm olarak devreye girdiği yer burasıdır.

 Onlarla artık evimizde barınak bulamadığımız eşyalarımız için açık hava deposu sağlayarak bu sorunu ortadan kaldırabiliriz. Ancak depolama hizmetinden yararlanılırken bazı noktalara dikkat edilmelidir. Kişisel depolama istiyorsak, sahip olduğumuz hizmetten en iyi şekilde yararlanmanın yollarını bulmalıyız. Çünkü bu beyaz eşya depolama servisleri sabit büyüklükte depo alanlarına ve bazı servislere sahiptir.

Kişisel depolama birimi oluştururken doğru seçim yapmak ve doğru işler yapmak çok önemlidir. Ayrıca eşyanın depolama süresince sağlam ve sağlam kalması ve eşyanın istenilen ilk günkü gibi bulunması için firmamızın ve bizim almamız gereken bazı önlemler bulunmaktadır. 

Doğru Depo Tercihi Neden Önemlidir

Kişisel bir depo kiralamak istediğimizde akla gelen ilk soru hiç şüphesiz hangi büyüklükteki depoyu kiralamalıyız. Bu sorun bazen çok fazla düşünmeyi gerektirebilir. Çünkü eşyalarımızı saklamak için ihtiyaç duyduğumuz alanın kıymetini bilmeliyiz. Bunun yanında ödediğimiz maliyetler açısından doğru olması önemlidir. Kişisel depolamayı aldığımız firmaya elbette belli bir miktar para ödüyoruz.

Aldığımız tutar hizmetten hizmete değişmekle birlikte temelde deponun büyüklüğü ile ilgilidir. Kişisel  depolama ile başladığımızda, hepimiz en iyi anlaşmayı yapmak ve eşyalarımızı mümkün olan en küçük alana sıkıştırmak isteriz. Ancak, bu her zaman iyi bir fikir değildir. Fiyattan tasarruf etmeye başlamak sevindirici olabilir. Ancak eşyalarınızı  çok daha küçük bir alanda saklamaya çalışırsanız eşyalarınıza zarar verebilir.

Özellikle bekleme süresi uzunsa, geri döndüğünüzde görmek istemediğiniz şeylerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca, küçük bir envantere karar verdiyseniz ve onu doldurmaya başlarsanız, oradaki tüm öğeleri almakta sorun yaşayabilirsiniz. Kişisel deponuza eşya koymaya başladığınızda, tüm süreci devralmak istemeyebilir ve dışarıda kalan öğeler için  daha büyük bir depolama birimi seçebilirsiniz. Ancak, ihtiyacınız olan her şeyi saklamazsanız, artıklar evde yer kaplamaya ve dağınıklık yaratmaya devam edecektir. Bu nedenle doğru  kişisel depolama boyutunu seçmek çok önemlidir.

 Seçiminizden emin değilseniz, firmamızın hizmetlerini ve depoların boyutlarını tanıyabilirsiniz. Firmamız sizlere sunduğu depoların ölçülerini sadece sayısal olarak ifade etmekle kalmamakta, aynı zamanda oraya konulacak eşya ile ilgili ipuçları da ekleyerek gerekli ölçüyü seçmeniz için doğru karar vermenize rehberlik etmektedir. 

Depolama Hizmeti Alınmadan Önce Araştırılması Gerekenler

Depolama hizmeti almadan önce araştırmanız ve incelemeniz gereken noktaları oldukça önemlidir. Elbette tüm bunları etkileyen ve önemli unsurlardan biri olan bir şey var fiyatlar. Depolama alanınız için ne kadar süre ve ne kadar bütçe ayırdığınız seçiminizdeki en önemli faktördür. Aslında sunulan birçok fonksiyon ve ek hizmet arasında geniş bir fiyat yelpazesi bulmak mümkün.

Bu nedenle eşyamızın depolanması için ne kadar bütçe ayıracağımızı belirlemeli ve tüm fonksiyon ve seçenekleriyle bütçemize en uygun, en iyi performansı sunanı seçmeliyiz. Bu seçim sırasında gerekli unsurları ve değilse olası elemanlarımızı belirlemek daha kolay olabilir. Böylece istediğimiz ve önemli gördüğümüz noktalara daha fazla odaklanabiliriz.

Yine, bu tasfiye sırasında olmasa bile, mümkün görülen puan eksikliğinin daha sonra daha büyük zarara yol açıp açmadığını düşünmek gerekir. Ayrıca daha önce depomuz için yaptığımız zaman çizelgesinde kesintiler ve değişiklikler olursa bütçemize ne kadar baskı uygulayacağımızı da düşünmekte fayda var. Kısıtlı bir bütçe seçmek, plansız genişlemeler nedeniyle mali açıdan zor durumda kalmanıza neden olabilir. Bu durumda başka bir depoya taşınması bir süre mümkün olmayabilir veya mümkün olsa bile ek maliyetler ve zaman kaybı içerdiğinden olumsuz durumlar yaratabilir.

Beyaz Eşya Depolama Firmamızda Fiyatlar 

Firma olarak sizlere en iyi şartlarda beyaz eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimize uygun hizmet seçenekleri sunarak bütçenize fazla yüklenmemesi ve ev aletlerinin ve beyaz eşyalarınızın zarar görmemesi için sizlere yardımcı oluyoruz.

 Her zaman kaliteden ödün vermek veya yüksek fiyatlar ödemek zorunda değilsiniz. Firma olarak sizlere bu konforu sunuyoruz. Güveniniz bizim için çok önemlidir. Beyaz eşya depolama ücreti için fiyat talep edilmektedir. Fiyatlar eşyalara ve saklama süresine göre değişebiliyor. Ev aletlerinin saklanması için çözümler üretiyoruz. 30 yıllık firmamızın depoları temiz ve güvenli depolardır. Firmamız olarak beyaz eşyalarınızı en iyi şekilde depolamaktayız.

Beyaz Eşya Depolama Süresinin Belirlenmesi 

Beyaz eşyaları depoya götürmeden önce, onları orada ne kadar  tutmayı planladığınızı hesaplamalısınız. Depo hizmetinin satın alınma sebebine ve harcanan süreye göre değişiklik gösteren bu durum sanılanın aksine oldukça önemlidir. Depolama hizmetlerine ne kadar süreyle ihtiyaç duyacağınızı belirlemeden alacağınız kararlar daha sonra çeşitli sorunlara yol açabilir. Bu nedenle, bu süreye biraz daha ekleyerek, ihtiyaçlarınız ve olası özel durumlardan kaynaklanan zaman tüketimini hesaplayarak, eşya depolama hizmeti almanızda fayda vardır. Böylece beklenmedik sürprizlerle zor durumlara girmek zorunda kalmazsınız. 

 Bir kayıt zamanı ayarlamak, bu süreçteki diğer eylemleri planlamanıza ve bir takvim oluşturmanıza olanak tanır. Örneğin, yeni bir eve taşınıyorsanız ve  eşyalarınızı tamir için depoda tutuyorsanız, tamir için bir bitiş saati belirleyebilir ve eşya saklama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ardından, tadilat  devam ederken, ne kadar süre yapabileceğinizi  hesaplama seçeneğiniz vardır. 
 Firma olarak sizlere her konuda en iyi saklama imkânlarını sunarak beyaz eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde depolarımızda saklamaktayız.

mavi musteri hizmetleri 2

Hemen iletişime geçin!

Bizi Arayın!