Ofis Depolama

İstanbul profesyonel ofis eşyası depolama hizmetine dair birçok bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ofis eşyası depolarken firmamızın uyguladığı prosedür ve İstanbul'da ofis eşyası depolama fiyatlarına kadar birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ofis Eşyası Depolama

istanbul ofis esyasi depolama
ofis eşyası depolama

Ofis eşyası depolamak için doğru adrestesiniz. İş yeri büro klinik ya da herhangi bir ofisi depolamak için tek yapmanız gereken müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmek. Uygun fiyatlı kaliteli ve temiz depolarımızda eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca güvenle saklayabilirsiniz.

Neden mavi depolama’dan ofis eşyası depolama hizmeti almalısınız?

Mavi depolamayı seçmeniz için birçok sebep mevcut. 30 yıllık deneyimi ile İstanbul’un önde gelen eşya depolama firmalarından biri olması binlerce referans ve mutlu müşteri sayesinde gerçekleşmiştir. Bizi diğer firmalardan ayıran başlıca tercih sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz.

Bütün eşyaları sigortalıyoruz!

İlk olarak mavi depolamada bütün hizmetler sigortalı olarak gerçekleşir. Sigortalı ofis aşası depolama hizmetini vererek müşterilerimizin oluşabilecek olumsuz durumlardan etkilenmesini engelleri. Müşterimiz bu sayede eşyalarını güvenle depolarımızı saklayabilir ve oluşabilecek maddi zarar durumlarında firmamızın bu zararı karşılayacağını bilir.

Ofis eşyası depolamada sigorta hayati derecede önemlidir. Sizlere sigorta hizmeti vermeyen hiçbir firma ile çalışmamanızı şiddetle öneriyoruz.

Bütün ofis eşyalarınızı paketliyoruz!

Mavi depolamayı seçmeniz için bir diğer sebep ise bütün eşyaların özel ambalajlama malzemeleri ile paketlenmesidir. Paketleme hizmetimiz taşıma sürecinden önce taşınacak alanda gerçekleştirilmektedir. Kolye sığan eşyalar kolilere yerleştirilir koliye sığmayan büyük eşyalar ise özel ithal battaniyelerle tamamen çepeçevre sarılır. Bu sayede depolanan eşyaların hem ömrü daha uzun olmaktadır hem de ilk günkü gibi yeni kalması sağlanmaktadır.

Taşıma sürecinde de yanınızdayız!

Mavi depolamanın taşıma kamyonları ofis taşıma sürecinde sizlere hizmet vermektedir. Depolanacak ofis eşyalarınızın olduğu güzergahtan profesyonel ekibimiz eşyalarınızı hızlı ve özenli bir şekilde nakliye kamyonlarımıza yükleyecektir. Yüklenen eşyalar işinin uzmanı şoförümüz tarafından mavi depolama konumuna eşyalarınızı ulaştıracaktır.  Eşyalarınız yine aynı özenle kamyon ya da kamyonlardan indirilerek kiraladınız depoya yerleştirilir. Yerleştirme işleminin ardından deponuzun anahtarı size teslim edilir ve depolama süreciniz başlamış olur.

7/24 kesintisiz destek sağlıyoruz.

Ofis eşyası depolama hizmetinde müşterinin istediği zaman depo yetkilisine ulaşma hakkı bulunmaktadır. Acilen eşyalarını depodan çıkarması gerekebilir ya da farklı bir durumdan dolayı depo yetkilisine ofis eşyalarının durumu hakkında soru sorabilir. Biz Mavi Depolama olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Destek sistemimiz oldukça gelişmiştir bu sayede eşyalarınızın durumunu istediğiniz saatte öğrenebilirsiniz.

İstanbul’da Ofis eşyası depolama fiyatları

Bu başlıkta size İstanbul’da ortalama olarak ofis eşyası depolamanın maliyetini çıkarmaya çalışacağız. Ofis eşyası depolamada maliyeti etkileyen en önemli unsur taşınacak eşyaların kaplayacağı hacimdir. Müşterilerimiz paketleme konusunda acemi oldukları için eşyalarının çok hacim kaplayacağını düşünebilmektedir. Fakat düzgün bir paketleme ile eşyaların kaplayacağı alan büyük ölçüde azalmaktadır.

Fiyatı etkileyen bir diğer önemli husus ise eşyaların depolanacağı deponun konumudur. Bu durum İstanbul’daki ilçelerin kira fiyatları gibi değişkenlik göstermektedir. Çünkü her yerin kira miktarı ve giderleri farklıdır. Beşiktaş ve Ataşehir’de aynı fiyata depo bulmak neredeyse imkansızdır. Biz Mavi Depolama olarak bu konuda da müşterilerimiz için elimizden gelen kolaylığı sağlıyoruz.

İstanbul Ortalama İş Yeri Taşıma Ücretleri

guvenliYukarda belirttiğimiz gibi ücreti etkileyen bazı hususlar vardır. Fakat m2 hesabıyla sizlere depolarımızın kira ücretlerini paylaşmaya çalışacağım. Fiyatlarımız aylık olmasına rağmen daha uzun süreli alımlarda farklı fiyat seçenekleri sunulmaktadır. İstanbul depo fiyatları firmamızda aylık alım ve 6 aylık ve üzeri alım şeklinde iki şekilde fiyatlandırmaktadır.

Daha uzun süreli depolamalarda fiyat almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde eşya depolama fiyatlarını görmek için “İstanbul eşya depolama fiyatları” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sayfada direk paket fiyatlarını öğrenebileceğiniz gibi fiyat teklif aracımızı kullanarak da fiyat tahmini fiyat teklifi oluşturabilirsiniz.

Ofis Depolamada Tecrübenin Önemi

Her işte olduğu gibi ofis depolama işinde de tecrübe oldukça önemlidir. İstanbul mega bir şehir olduğundan sayısız firma sizlere bu hizmeti sağlayabilir. Fakat bu büyüklüğün olumlu olduğu kadar olumsuz sonuçları da vardır. Buda birçok firmanın argoda merdiven altı diye tabir ettiğimiz firmalardan oluşmaktadır. Ofis ya da iş yerini depolamak isteyen kullanıcıların dikkat etmesi gereken önemli bir diğer husus çalıştıkları firmanın faaliyet belgesinin olmasıdır. Kendini depolama firması olarak gösteren firma ne yazık ki hiçbir faaliyet belgesine sahip değildir. Bu belgelere sahip olmadıkları gibi ayrıca deneyimsiz insanlar ile çalışır ve son derece kalitesiz depolarda eşyalarınızın saklanması gibi durumlarla baş başa kalabilirsiniz.

Yıllarını bu sektöre veren firmaların seçilmesi oldukça önemlidir. 30 yıllık eşya depolama tecrübemiz ve 50 yılı aşkın lojistik tecrübemizle sizlere İstanbul ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Mutlu müşteri prensibiyle hareket eden ofis taşıma ve depolama hizmetinde sayısız referansımız arasına katılabilirsiniz. Türkiye’de Avrupa’daki depo şartlarını sağlayan, faaliyet belgesi ve eşya depolama sigortası hizmeti veren Mavi Depolama sizlere keyifli bir depolama süreci vaadinde bulunmaktadır.

Tecrübe bu işte oldukça önemlidir. Daha önceki işlerimizde birçok problemi çözdük ve problemlerden edindiğimiz tecrübemiz bir daha benzeri problemleri yaşamamamızı sağlamaktadır. Tecrübelerinden ders çıkaran bu tecrübeleri depolama sektörünün daha iyi bir yere gelmesini sağlayan firmamız ile benzersiz bir ofis eşyası depolama hizmeti alabilirsiniz.

Depolarımızda Güvenlik

Ofis eşyalarını depolamak isteyen kişiler eşyalarını güvenli bir yerde saklamak ister. Bu nedenle depolardaki güvenlik önlemleri oldukça önemlidir. Mavi Depolamadaki güvenlik önlemleri şunlardır:

  • 7/24 Güvenlik kameraları ile izlenen depolar
  • Sürekli vardiya gezen güvenlik personelleri
  • Kapalı kilitli oda sistemli depolar
  • Yerden yüksekte depolar
  • Yangın alarm sistemleri.

Güvenlik kameraları sayesinde bütün depo alanı güvenlik odamızdan takip edilmektedir. Oluşabilecek yağmur, kar gibi doğa olayları için yalıtımlı depolarda eşyalarınız saklanmaktadır.

Şimdi fiyat teklifi almak için hemen müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Detaylı olarak hizmetimizi birde onlardan dinleyebilirsiniz. Ofis eşyası depolama ile alakalı aklınıza takılan bütün sorularınıza içtenlikle cevaplayacaklardır.

hizmetinde müşterinin istediği zaman depo yetkilisine Ulaş ma Hakkı bulunmaktadır. Acilen eşyalarını depodan çıkarması gerekebilir ya da farklı bir durumdan dolayı depo yetkilisine ofis eşyalarının durumu hakkında soru sorabilir. Biz mavi depolama olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Destek sistemimiz oldukça gelişmiştir bu sayede eşyalarınızın durumunu istediğiniz saatte öğrenebilirsiniz.

İstanbul’da Ofis eşyası depolama fiyatları

Bu başlıkta size İstanbul’da ortalama olarak ofis eşyası depolamanın maliyetini çıkarmaya çalışacağız. Ofis eşyası depolamada maliyeti etkileyen 1. unsur taşınacak eşyaların kaplayacağı hacimdir.

mavi musteri hizmetleri 2

Hemen iletişime geçin!

Bizi Arayın!