Villa Eşyası Depolama

villa depolama 100

Villa Eşyası Depolama

Eşyalarınızın bir kısmını veya tamamını depolamak istediğinizde faydalandığınız hizmetlerden birisi villa eşyası depolama olmaktadır. Villa depolaması için normal bir depolama alanından daha fazlasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Çünkü villa evinde yer alan eşyalarınız standartlardan çok daha büyük olabilir veya demonte olmayan büyük hantal eşyalardan oluşabilir. Sıradan eşyalarınız olsa dahi hacim olarak yüksek bir hacme ihtiyacınız olacaktır.

Tüm villalar barınma ihtiyacı olarak da kullanılmayabilir bazı villalar ofis olarak da kullanılmaktadır ya da hem ev hem ofis olarak da kullanılabilir. Olası değişikliklerde, tamirat, bakım ve onarım işlerinde, bina güçlendirme ve yenilemelerinde, iş gezilerine çıkmada villanızı boşaltmak ve başka amaçlar için kullanmak istediğinizde villa depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Mavi depolama olarak bireysel veya kurumsal tüm depolama işlemlerinizi kısa sürede profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Villa Eşyası Depolama Firması

Son birkaç yıldır firmamıza ulaşan talepler arasında en yoğun alanlardan birisi villa depolamalar olmaktadır. Bazı müşterilerimizin yazlık villasını satmış ve bir süre villa eşyası depolama hizmetlerinden faydalanmak istediğini görmekteyiz. Nerdeyse birçok müşterimize düzenli olarak bu hizmeti sağlamakta ve %100 varan bir müşteri memnuniyeti ile karşılaşmaktayız. Mavi depolama, bir villa eşya depolama şirketi olarak farklı depolama alternatifleri ile diğer firmalardan farklı olarak modüler depolama hizmetleri de sunmaktayız. Villa depolama içerisinde beyaz eşya depolama, arşiv depolama, ofis depolama gibi daha birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde çeşitli m3 hacimlerde ve farklı amaçlara uygun olarak çeşitli depo çözümlerimiz ile her zaman ihtiyacınız olduğunuzda yanınızda olmaktayız.

Villa Eşyası Depolama Hizmeti

Villa eşyası depolama uzun dönem veya kısa dönem iki türlü ele alınabilir. İhtiyacınıza bağlı olarak tüm eşyalarınızı veya eşyalarınızın bir kısmını firmamız aracılığı ile depolama hizmeti alabilirsiniz. Villa eşya depolama müşterilerimizi yüksek kira maliyeti ödemek kurtardığı gibi villayı alternatif kiralama modellerinde kullanmanın da önünü açmaktadır. Kısacası villa eşya depolama hizmeti ile giderlerinizden büyük tasarruf elde ederken ek gelir kaynağına da sahip olabilirsiniz.

Hırsızlık, nem, kir, toz, ısı, ışığa, haşere maruz kalmada muhafazası güvenli ortamlarda sağlanmaktadır. Villa eşya depolaması hakkında bu hizmetlerden faydalanmadan evvel depolamasını istediğiniz eşyaların cinsini belirlemeniz faydalı olacaktır. Daha sonrasında eşyaların hacimsel boyutunu belirleyebilirsiniz. Ardından m3 hacminize bağlı olarak villa eşyası depolama hizmetlerimiz için depolama seçeneklerimizi müşteri destek personellerimiz ile birlikte inceleyebilirsiniz.

Depolama işlemleri için tercih ettiğiniz Mavi Depolama, güvenli ve sigortalı bir depo hizmeti sunduğundan emin olabilirsiniz.

Villa Eşyası Depolama Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır?

Mavi Depolama olarak firmamızın hizmetlerinde odak noktası depolamayı en iyi şekilde yapmaktır. Villa eşyası depolama yapmak istediğinizde ilk başta depolama seçeneklerimizi değerlendirmenizi önermekteyiz. Aklınıza takılan soru ve istekleriniz için uzman müşteri yöneticilerimizle görüşmek için firmamızın iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Depo alanlarımız eşyalarınızın cinsi ve hacmine göre önerildiğinden hizmeti almadan evvel eşyalarınızın miktarını ve cinsini belirtmeniz oldukça önemlidir. Soru ve istekleriniz için uzman müşteri yöneticilerimizle görüşmek daha sağlıklı sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Hem maliyet konusunda net sonuçlar almak hem de işlemlerinizin profesyonel bir şekilde ilerlemesi için firmamız ile birebir bağlantı kurmanız müşteri memnuniyeti sağlarken firmamızın da en çok tercih ettiği yöntemdir.

Mavi depolamada villa eşyası depolama hizmeti bu alanda uzman profesyonel kişiler tarafından sunulmakta ve eşyalarınızın tüm koşullarda güvenle muhafaza edilmesi önemsenmektedir.

Villa Eşya Depo Alanında Hangi Eşyalar Yapılabilir?

Villa eşya depolaması alanında dilediğiniz ebat ve adette eşya için depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolama alanlarımızda villa eşyaları dışında ofis, arşiv, antika, bagaj eşyalarınız içinde kullanabilirsiniz. Firmamızın bununla ilgili bir sınırlaması bulunmamaktadır. Depolama alanınızı ihtiyacınız olan eşya türleri için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Villa Eşyası Depo Alanında Hangi Eşyalara Yer Verilmez?

Depo alanlarımızda genel olarak saklanması ve depolanması istenmeyen yani yasak olan eşyaların kabulü olmamaktadır. Villa eşyası depo alanlarında canlı ve cansız varlıklara zarar verebilecek eşyaları asla kabul etmiyoruz. Bu eşyalar;

  • Yanıcı
  • Parlayıcı
  • Patlayıcı

Tüm ürün ve eşyalar bu kapsamda değerlendirilir ve depolanmaları asla kabul edilmez. Bundan dolayı eğer depolama yapmak istediğiniz eşyalar arasında bu tarz özellikleri olan eşyalar varsa mutlaka öncesinden ilgili personellerimize bilgi verme sorumluluğunuz bulunmaktadır. Bu konuda kiralama sözleşmelerimizde belirtilmektedir.

Villa Eşyalarınızın Depolarımıza Yerleştirme Aşaması

Villa eşyalarının depolama için yerleştirmede ilk başta tüm depolama ihtiyaçları için planlamalar yapmaktayız. Depolama alanı araştırması yaparken planlama, paketleme, nakliye ve depolama ile son bulmaktadır. Doğru ve eksiksiz bir depolama alanı yerleştirmesiyle verimli bir alan kullanımın yanı sıra müşterilerimizin maliyet giderlerinden tasarruf yapmasını da sağlamaktayız. Müşterilerimizin ihtiyacı olabilecek eşyaları (ara sıra çıkarma ve yeniden kullanma durumlarında) önceden bildirmesi durumunda villa eşyalarınızın depolarımıza yerleştirilmesi planına bu durumu da özel olarak eklemekteyiz. Böylece kapıya yakın giriş-çıkışı kolay olacak bir konumlandırmayla gereksiz zaman kaybının önüne de geçmekteyiz. Bundan dolayı müşteri notlarını özellikle dikkate almakta ve ayrıca firmamız bu konuyla alakalı bilgi talep etmekteyiz. Villa eşyası depolama yapımında ekibimiz tüm bu detaylarıyla değerlendirir ve çok daha büyük bir titizlik halinde hizmetlerimizi sunmaktayız. Bu konuda dikkat ettiğimiz hususlardan bazıları şudur;

  • Yırtılarak hasar görecek eşyalarınız için mutlaka balonlu poşetler kullanılarak paketleme yapılır.
  • Uzun süre hava almayacak eşyalar için hava geçirgen poşetler kullanılır.
  • Demonte edilemeyecek eşyalar için demontaj yapılmasına özen göstermekteyiz.

Villa Eşyası Depolama Süreleri Nelerdir?

Villa eşyası depolama süreleri hakkında net bir şey söylemek doğru değildir. Çünkü bu süreç tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına bağlı olarak değişebilmektedir. Firmamızdan talep edilecek sürelere göre hizmet sunan bir firma olduğumuzdan aylık, yıllık olarak tercihlerde bulunabilirsiniz. Bu konuda bir örnek vermemiz gerekirse depo alanlarımızı ister 1 aylık, ister 6 aylık ister 1 yıllık ve daha uzun süreli olabilecek şekilde kullanabilirsiniz. Süreyi müşterilerimiz ihtiyaçlarına göre belirttikten sonra depo kirala sözleşmelerimiz hazırlanmaktadır. Firmamız bu alanda depo kiralamalarını 6 aylık süreler kapsamında ele almaktadır. 6.ayın dolumu durumunda sözleşmemiz dilerseniz yenilenmektedir. Depolama alanında 6 ay sonunda çıkmanız durumunda sözleşme yenilemesine ihtiyaç duyulmamaktadır. Eğer daha fazla depolama yapmak yani süreyi uzatmak istediğinizde ise sözleşme yenilenir ve depolama süreciniz dilediğiniz kadar uzatılır.

Villa Eşyası Depolama Ücretleri

Villa eşyası depolama ücretleri Mavi Depolama bünyesinde depolama yapacağınız eşya türü, hacmi ve depolama süresine göre değişmektedir. En uygun fiyatlar ile villa ya da ofis eşyalarınızı güvenli alanlarda depolama işlemi yaptırmak için hemen firmamızın iletişim kanallarını kullanınız.

Mavi depolamanın tüm depolama alanları her ay düzenli olarak ilaçlanmakta ve gerekli kontroller yapılmaktadır. Eşyalarınızın dört mevsim zarar görmeden korunabilmesi için tüm çalışmalar profesyonel olarak yürütülmektedir.

Her bütçeye hitap eden ücret politikalarımız ile villa eşyası depolama hizmetlerimizde piyasanın en uygun fiyatlarını sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. En iyi hizmeti en uygun fiyatlarda sunduğumuz villa eşya depolama hizmetlerimizi gördüğünüzde sizlerde çok beğenecek ve memnun kalacaksınızdır. Villa bahçe mobilyasından, beyaz eşyaya ve diğer tüm eşyalara kadar her eşyayı kolayca depolama yaptırabileceğiniz geniş ve ferah alanlarımız bulunmaktadır. Alanında uzman personellerimizin tüm süreci planlı ve programlı olarak yürüttüğü bu özel çalışmalarımızdan sizlerde faydalanmak isterseniz hemen şimdi gelin avantajlarımızdan faydalanın.

Bizi Arayın!