Öğrenci Eşyası Depolama

sizin tercih
Kaliteli Öğrenci Eşyası Depolama

Değerli öğrenciler eşyalarınızı ekonomik aynı zamanda steril ve bakımlı depolarımızda saklamak ister misiniz? Cevabınız eve ise bu yazıda sizlere alacağınız hizmet hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Biz Mavi Depolama olarak 30 yıldır depolama sektöründe hizmet vermiş bir firmayız. Depolama sektörüne verdiğimiz 30 yılın öncesi de mevcut. Yılların lojistik firması olarak İstanbul’da evden eve nakliyat sektörü ile başlayan hizmetimiz yaklaşık 30 yıldır depolama hizmeti olarak da hizmet vermektedir.

Öğrenciler Neden Eşyalarını Depolama İhtiyacı Duyarlar?

İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasında ne yazık ki kiralar son derece yüksek rakamlara çıkmış durumda. Birçok öğrenci online eğitim, ara vermek ya da yazın fazla kira ödememek için uygun fiyatlı depolarımızda eşyalarını saklamaktadırlar. Yani bu sorumuzun cevabı depo kiralamanın ev kiralamaya göre çok daha uygun fiyatlı olmasından kaynaklanmaktadır.

Öğrenciler Neden Eşyalarını Mavi Depolama’da Saklıyor?

Bizi tercih etmenizde ki en büyük etken birçok konumda depolarımızın bulunmasıdır. Biz müşterilerimizin oturdukları semtlere en yakın depoları önererek hem nakliye fiyatından tasarruf sağlıyoruz. Hem de müşterimizin depoya rahat ulaşmasını sağlıyoruz. Öğrenciler eşyalarını ambalajlama paketleme gibi kısımlardan kurtulmuş oluyor. Çünkü bu tür hizmetleri de onların yerine  biz ivedilikle gerçekleştirmekteyiz. Neden bizi seçmelisiniz? sorusunun cevabını sizlere detaylı olarak yazımızın devam eden kısmında vereceğiz.

Neden Mavi Depolama?

Bizi seçmeniz için bir çok tercih sebebi var aslında. Bizi diğer firmalardan ayıran başlıca başlıkları sizlere aktarmaya çalışacağız. Mavi Depolama ile Avrupa standartlarında bir depolama hizmeti alırsınız. Profesyonel bir ekiple çalışır ve sürekli destek bulabileceğiniz muhataplar bulursunuz.  İstanbul’da 30 yıldır sektörde olan ve en kaliteli depolama firmaları arasında gösterilen, yüzlerce kurumsal ve binlerce bireysel referansı olan bir firmadan hizmet almış olursunuz.

1- Öğrenciler! Bütün Eşyalarınız Sigortalanıyor!

Mavi Depolama’da saklanan bütün eşyalar depo görevlilerimiz tarafından zabıt tutularak sigortalanır. Bu sigorta sayesinde eşyalarınıza gelebilecek bütün zararlar sigorta tarafından koruma altına alınır. Bütün eşyaların sigortalanması depolama sektöründeki en önemli husustur. Çoğu insan depolama firmalarından bu sigortayı yaptırmadan hizmet almaktadırlar. Eşyalarına gelebilecek maddi zararlarda ise herhangi bir muhatap bulamamaktan şikayetçi olmaktadırlar. Biz Mavi Depolama olarak bütün lojistik hizmetlerinde sigortalama işlemi yapmaktayız. Bu nedenle aklınız eşyalarınızda kalmasın bütün eşyalarınız Mavi Depolama güvencesi altındadır.

2- Bütün Eşyalar Paketlenir ve Ambalajlanır

Büyük küçük ayrımı olmaksızın bütün eşyalarınız Mavi Depolama ekibi tarafından paketlenir. Özel koliler ve tam korunaklı darbeye karşı dayanıklı kutulara yerleştirilen eşyalarınız korunaklı bir şekilde depolara taşınır. Önce paketleme ve ambalajlama işlemi yapılan eşyalarınız daha sonra nakliye kamyonlarına yüklenerek depolarımıza götürülür. Kolilere sığmayan büyük eşyalar içinde köpük ve ithal battaniye gibi malzemeler kullanılarak etraflıca sarılır. Bu sayede büyük ebatlı eşyalarınızda ivedilikle paketlenmiş olur.

UCLU
eşya paketleme

3- Profesyonel Destek

İlk fiyat teklifinden depo kiralamadaki son güne kadar eşsiz bir destek alırsınız. Bütün ekibimiz gibi sizlere destek verecek müşteri temsilcilerimizde yıllarını bu sektöre vermiş kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle bütün ihtiyaçlarınıza çözüm üretmeyi amaç edinmiş profesyonel müşteri hizmetlerimiz bir telefon kadar uzağınızda olacaktır. Eşyalarınızın durumundan tutun gelecek seneki fiyat teklifine kadar birçok hizmeti telefon ile kısa bir sürede alabilirsiniz.

4- Öğrencilere Özel Fiyatlar

Öğrenciler için özel fiyat verilmektedir. Eşyalarınız için depolama teklifi almadan önce mutlaka öğrenci olduğunuzu belirtin bu durumda öğrencilere özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Şunu bilmelisiniz ki müşteri temsilcilerimiz öğrenci olduğunuza dair belge isteyebilir. Öğrenci arkadaşlarımızın aklına takılan bir diğer soru öğrencilere verilen depolar diğer müşterilerle aynı kalitede mi olacak? Bu sorunun cevabı oldukça basit bütün depolama alanlarımız aynı kalitededir tek farkı hacimsel büyüklük farklarıdır. İstediğiniz zaman depolarımızı gezmeye gelebilirsiniz.

Öğrenci Eşyası Depolama’da Süreç Nasıl İşliyor?

Bütün depolama süreçlerinde ki işleyişin aynısı şeklinde ilerliyor. İstanbul öğrenci eşyası depolama talebinizi müşteri temsilcilerimize web sitemiz üzerinden bulunan telefon numarası ya da WhatsApp destek hattımız üzerinden iletmiş oluyorsunuz. Müşteri temsilcimiz sizden aldığı bilgilere göre İstanbul’da sizlere en yakın konumdaki depolarımızdan biri için fiyat teklifi iletiyor. Fiyat teklifini kabul ederseniz depolama süreciniz başlamış oluyor ve sırayla şu adımlardan oluşuyor.

1- Ön Kontrol Ücretsiz Ekspertiz Süreci

Sizlere atadığımız ücretsiz uzmanımız eşyaları yerinde görüyor ve taşıma ekiplerini ilgili konuma yönlendirmektedir. Bu hizmet tamamen ücretsizdir. Bu sayede eşyalarınıza uygun paketleme malzemeleri ve kaç kişilik bir ekibin gerektiği aynı zamanda taşıma kamyonunun boyutuna kadar birçok durum netlik kazanmış oluyor. Uzmanımız eşyaların taşınması gereken en uygun güzergahıda belirler ve eşyaların hızlı bir şekilde depolama alanlarımıza ulaştırılmasını sağlar.

2- Eşyaların Paketlenmesi ve Sigortalama

Yukarda bahsettiğimiz durumdur. Eşyaların özenle paketlenmesi ve ithal battaniyelerle sarılması hem eşya ömrünü uzatmaktadır hem de eşyalara gelebilecek çizik ve hasarlara karşı tam koruma sağlamaktadır. Eşyalar paketlenirken ve depolara yerleştirilirken sayım yapılır ve eşyalarınızın hepsi Mavi Depolama güvenvesinde saklanır. Eşya Depolama hizmeti alırken sigortalanın ne kadar önemli olduğunu bu yazımızdan detaylı öğrenebilirsiniz bknz:”Sigortalı Eşya Depolama“.

3- Taşıma Süreci

Tıpkı ev eşyası depolama hizmetinde olduğu gibi öğrenci eşyası depolama hizmetindede eşyalarınız Mavi Depo’nun kamyonları ile taşınır. Eşyalarınız paketlendikten sonra profesyonel ekibimizin asansör sistemi kullanılarak kamyonlarımıza yüklenir. Bu işlem özellikle yüksek katlarda asansörle yapılmaktadır. Aksi takdirde eşyalarınıza zarar gelebilir ve olumsuz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

mavi tasima kamyon
Asansörlü Mavi Depolama Kamyonları

4- Depolama Süreci

Eşyalarınız konumunuza en yakın depomuza ya da belirtmiş olduğunuz konumdaki depomuza ulaştığında yine nakliye ekibimizce ivedilikle kamyonlardan aşağı indirilir ve sayım yapılarak depoya yerleştirilir. Bu süreç taşıma sürecinin bir parçası olarak devam eder. Depoya yerleştirilen eşyalar sizin de kontrolünüzden geçtikten sonra deponun anahtarı size teslim edilir. Oda tipi depolama alanlarımız sayesinde tamamen özel diğer eşyalarla bağlantısı olmayan alanlarda eşyalarınız güvenle saklanır.

Depolama süreci görüldüğü üzere bu dört adımda tamamlanmaktadır. Yinede aklınıza süreçle ilgili takılan sorular varsa memnuniyetle cevaplayabiliriz. Müşteri temsilcilerimiz Öğrenci arkadaşlarımızın sorularını memnuniyetle cevaplayaacak ve onlar için en uygun fiyatı çıkaracaklardır.

Öğrenci Eşyası Depoalam Fiyatları

Mavi Depolama firması öğrenciler için özel bir fiyat politikası uygulamaktadır. Normal depo ücretlerinden %10 daha düşük fiyatlarla eşyalarını depolama imkanı sunmaktadır. Maddi durumu çok yetersiz olan bireyler içinde özel fiyatlandırma ve çalışmalarımız mevcuttur. Bunun için müşteri hizmetlerimizi aryarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fiyatı belirleyen ana unsurlar şu şekildedir:

Deponun Konumu: Deponun konumu fiyatı etkileyen bir unsurdur. Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan ev fiyatlarının farklı olması gibi depolama içinde aynı durum söz konusudur. Çünkü her konumun maliyeti işverene olan yükü farklılık göstermektedir.

Eşyaların Kapladığı Alan: Eşyaların depoda kapladığı alan ya da ne büyüklükte bir odaya ihtiyaç duyduğu fiyatı belirleyen en önemli hususlardan biridir. Bazı müşterilerimiz 4+1 eşyasını depoladıkları için yer yer birkaç depoya ihtiyaç duyarlar bazı müşterilerimiz ise sadece bir kaç parça koli depolamak istediği için mini depolarımızdan biri yeterli olmaktadır.

Depolama Süresi: Fiyatı etkileyen bir diğer durum ise eşyaların depolarımızda ne kadar süre saklanacağı ile alakalıdır. 6 Ay ve altı için farklı fiyatlandırma 6 ay üstü için farklı fiyatlandırma seçenekleri sunulur. Eşyalar depolarımızda ne kadar uzun süre depolanırsa fiyatta okadar uygun olmuş olur.

Öğrenci Eşyası Depolama süreci, fiyatı ve diğer detayları sizlere aktarmaya çalıştık. Aklınıza takılan sorular için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Mutlu, sağlıklı günler dileriz.

 

Bizi Arayın!