pexels ketut subiyanto 4246119

Oda Depo Hizmeti

Son zamanlarda en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden birisi de oda depo hizmeti olmaktadır. İnsanlar evlerinde veya ofislerinde kullanmadıkları ama saklamak zorunda oldukları eşyaları depo hizmeti ile saklayabilmektedir. Bu sayede evlerinde ve ofislerinde gereksiz bir alan boşa gitmemektedir. Tabii ki ülkemizin en kabalalık ili olan İstanbul ilimizde de bu hizmete çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Mavi Depolama olarak sizlerin bu ihtiyacına her zaman en doğru çözümü üretmek için çalışmaktayız. Firmamız İstanbul ilinde hem bireysel hem de kurumsal tüm müşterilerine hizmet vermektedir. Sizlerin depolamak istediği her türlü ürünü depolamaktadır.

Oda Depo Hizmeti Nedir?

Oda depo hizmeti  insanlar tarafından araştırılmaktadır. Bu hizmet ile sizlere istediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir depo alanı verilmektedir. Bu alanda istediğiniz ofis ve ev eşyalarınızı depolamanız mümkündür. Bu alanlar tamamen sizlere özel ayrılmış olan alanlardır. Bu noktada istediğiniz gibi kullanmanız mümkündür. Bu alanlar tamamen size özel olmaktadır. Sizden başka bir kişinin erişimi bulunmamaktadır. Bu noktada bu alanlar güvenli ve gizli alanlardır. İstediğiniz gibi bu alanları kullanmanız mümkün olmaktadır.

Oda depo hizmeti Mavi Depolama firmamız tarafından sizlere uzun süredir sunulmaktadır. Firmamız bu alanda 30 yılı geçkin süredir hizmet vermektedir. Bu noktada alandaki en tecrübeli firmaların başında gelmektedir. Sizlerin her türlü ihtiyacını en doğru şekilde karşılamak için çalışmaktadır.

Oda Depo Hizmetinde Dikkat Edilecekler

Oda depo hizmeti alırken tabii ki dikkat etmeniz gereken pek çok unsur bulunmaktadır. Bu unsurlara dikkat etmeniz tabii ki iyi bir hizmet almanız için önemlidir. Bu noktada depolama amacı ile bir yer kiralarken;

  • Firmanın sizlere haftanın her günü ve günün her saati hizmet sunması önemlidir. Depoladığınız eşyalara acil bir şekilde ihtiyacınız olduğunda bunlara ulaşmanız için firmanın 7/24 hizmet ve destek vermesi önemlidir.
  • Mutlaka güvenli bir ortamda eşyalarınız depolanmalıdır. Bu noktada firmanın depolama alanları sürekli olarak kameralar ile takip edilmelidir. Eşyalarınızın güvenliği sağlanmalıdır.
  • Firma sizlere garantili bir hizmet vermelidir. Mutlaka depolanan ürünler sigortalı olarak depolanmalıdır. Eşyalarınızın başına bir şey gelmesi durumunda firma zararınızı karşılamalıdır.
  • Depolama alanları kamera ile izlense de eşyalarınızı koyduğunuz deponuz gizli olmalıdır. Burada özel eşyalarınızı saklamak isteyebilirsiniz. Tabii ki bunların başkaları tarafından görülmesi hoşunuza gitmeyecektir. Bu noktada depoların gizli olması gerekmektedir.
  • Kiraladığınız depolar temiz olmalıdır. Eşyalarınızın kirlenmemesi veya nem gibi etmenlerden etkilenmemesi için depoların sürekli olarak temizlenmesi önemlidir.

Mavi Depolama firmamız tüm bu hususlara dikkat ederek hizmet vermektedir. Firmamız oda depo hizmeti araştırması yaptığınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti sizlere sunmaktadır. Sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşaması için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Sizlere her zaman sorunsuz bir deneyim sağlanmaktadır.

Kurumsal Oda Depo Hizmeti

Oda depo hizmeti tabii ki sadece bireysel kullanıcılar tarafından istenmemektedir. Kurumsal firmaların da depolama alanlarına ihtiyacı olmaktadır. Firmamız kurumsal müşterilerine de bu noktada gerekli desteği sağlamakta ve depolama alanları sunmaktadır. Firmamız 30 yılı aşkın tecrübesi ile kurumsal müşterilerine de en iyi hizmeti vermektedir. Bu alanda pek çok firma ile geçmişte çalışmıştır. Artık bu alanda uzmanlaşmış olan firmalardan birisidir. Kurumsal müşterilerinin her türlü ihtiyacını da en doğru şekilde belirlemekte ve gidermektedir.

Firmamız kurumsal müşterilerine de 7/24 destek vermektedir. Kurumsal müşterileri için bu hizmet daha önemli olmaktadır. Firmaların depoladıkları eşyalara her an ihtiyacı olabilmektedir. Firmamız da bu alanları 24 saat açık olarak sizlere sunmaktadır. İstediğiniz zaman deponuza yeni eşya ekleyebilir istediğiniz zaman da deponuzda yer alan eşyaları çıkarabilirsiniz. Ekibimiz bu konuda sizlere gerekli olan hizmeti sunacaktır.

Kısa Veya Uzun Dönem Oda Depo

Tabii ki insanların depolara olan ihtiyacının süresi de değişmektedir. İnsanlar kısa bir taşınma sürecinde bir kaç aylığına depo tutabileceği gibi evindeki tüm gereksiz eşyaları saklamak için yıllarca da depo tutabilmektedir. Bu noktada firmamız da sizlere herhangi bir alt veya üst süre limiti koymamaktadır. İstediğiniz süre boyunca depoladığınız alanı kullanmanız mümkündür. Firmamız bu noktada sizlere aylık veya yıllık olarak kiralama yapmaktadır. Sizlerin ihtiyacını en doğru şekilde karşılamak için farklı süreleri sunmaktadır. İstediğiniz süre boyunca kiralama yapmanız ve depolama alanını kullanmanız mümkündür.

Oda depo hizmeti satın alırken süre kısmı önemli hususlardan birisidir. Bu noktada kiralanacak en az süre sınırı koyan firmalar da bulunmaktadır. Mavi Depolama olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuzdan dolayı bu tür sınırlar koymamaktayız. İstediğiniz kadar eşyalarınızı depolamanız mümkün olmaktadır. Tabii ki uzun dönem kiralamalarınızda fiyat avantajı sağlanmaktadır.

Oda Depo Ücretleri

Oda depo hizmeti alacak olan insanların en çok araştırdığı konulardan birisi de ücretler olmaktadır. Tabii ki insanlar bir hizmet alırken bunun ücretini merak etmekte ve bütçesine uyup uymayacağını öğrenmek istemektedir. Bu noktada güncel fiyat bilgisine ulaşmak için destek ekibimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz kiralamak istediğiniz yerin boyutuna ve sizin kiralama sürenize bakarak fiyat teklifi yapacaktır. Bunun yanında ekibimiz istemeniz halinde tüm hizmetlerimiz hakkında ve süreç hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi de verecektir. Firmamız bu konuda uzman olan firmaların başında gelmektedir. Her türlü ihtiyacınızı en doğru şekilde gidermekte ve bunun karşılığında da uygun fiyatlar istemektedir.

Firmamız için daha önce de belirtiğimiz gibi müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olmaktadır. Firmamız müşterilerinin aldığı hizmetten memnun kalmasını çok fazla önemsemektedir. Bu noktada fiyatlar konusunda da her zaman avantajlı fiyatlar sunmaktadır. Müşterilerinin herhangi bir maddi zorluk çekmesini istememektedir. Olabilecek en uygun fiyatlar ile en iyi hizmeti vermektedir. Firmamız en uygun fiyatla en iyi hizmeti vermeyi kendisine görev edinmiştir. Uygun fiyatlar ve iyi hizmet sizlere sunulmaktadır.

Depolarda Güvenlik

Oda depo hizmeti noktasında en önemli hususların başında tabii ki güvenlik gelmektedir. İnsanlar bıraktıkları eşyaların güvenli bir şekilde kalmasını istemektedir. Firmamız bu noktada da gerekli olan tüm önlemleri almakta ve sizlere iyi bir hizmet vermektedir. Firmamız güvenliği sağlamak için;

  • Tüm depo alanlarını 7/24 güvenlik kameraları ile takip etmektedir. En ufak bir hareketlilik olması durumunda gerekli olan kontrolleri sağlamaktadır. Depolama alanlarına izni ve yetkisi olmayan kimseyi almamaktadır.
  • Herkese özel bir depolama alanı vermektedir. Bu alana farklı bir müşterinin veya herhangi bir çalışanın ulaşması mümkün değildir. Tüm alanlar tamamen bağımsız olarak hazırlanmıştır. Bu sayede gizlilik de sağlanmaktadır.
  • Depolarımızda sürekli ekibimizden birisi bulunmaktadır. Bir sorun olması durumunda derhal müdahale etmektedir.
  • Depolarımızda kullanılan kepenk sistemleri alanındaki en iyi markalardan tedarik edilmektedir. Dışarıdan bir müdahale ile açılması mümkün olmayan kepenkler ve kilitler kullanılmaktadır.
  • Tabii ki tüm eşyalarınız için sigorta yapılmaktadır. Eşyalarınızın güvenliği bu sayede garanti altına alınmaktadır.

Mavi Depolama firmamız güvenlik konusuna çok büyük önem vermektedir. Bu noktada gerekli olan her türlü önlemi almakta ve sizlere bu önlemler ile hizmet etmektedir. Eşyalarınızın başın en ufak bir şey bile gelmemesi için gerekli tüm adımları atmaktadır.

 

Eşya DepolamaEşya Depolama FiyatıEşya Depolama Fiyat Ortalaması
1+1 Eşya Depolama1.200 – 1.500 ₺1.200 ₺
2+1 Eşya Depolama1.500 – 2.000 ₺1.500 ₺
3+1 Eşya Depolama3.500 – 4.500 ₺1.800 ₺
4+1 Eşya Depolama4.000 – 5.000 ₺2.100 ₺
5+1 Eşya Depolama 4.500– 6.000 ₺3.000 ₺
Ofis Eşya Depolama4.000 ₺Teklif Al

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın!